Co žena používá,

aby projevila lásku a muž naprosto netuší

"Máš ty sluchátka, co jsem Ti půjčoval? Chtěl bych si poslechnout cestou do práce nějakou hudbu," ptá se on na svá kvalitní pecková sluchátka s přidržovači na uši.

"Jo, hmm, někde je mám," odpovídám neutrálně, ale tak, aby slyšel mou zjevnou neochotu mu je vrátit.

"Jestli je dneska nebudeš potřebovat, tak bych si je zase na chvíli vzal," nevzdává to on. "A proč máš vlastně vždycky takový problém mi je vrátit? Kde máš ty svoje? Nebo to jsou tyhle o tolik lepší, než ty Tvoje?" pátrá…

"Nejsou o tolik lepší a i vím, kde ty svoje sluchátka mám," odpovídám popravdě já. A protože jsem zákeřná baba lucienní, dodávám mu záhadu na stříbrném tácu. "Ale ráda je nosím, protože jsou Tvoje," zalkám vilně.

"Nerozumím…" odpoví můj Conan briskně mužsky racionálně. "Jakej je v tom jako rozdíl? Sluchátka jako sluchátka, ne?"

"No, ono to není o sluchátkách. Vlastně je to o projevení lásky. Kdybys měl třeba takový ty chlapský velký flanelový košile, tak Ti budu krást košile a nosit je a vypadat úžasně. Ale nemáš, tak se aspoň vybíjím ve sluchátkách," vysvětluju mu tajnou ženskou strategii vyznání lásky.

"Koneckonců jediný další, co si tu ještě můžeme tak navzájem milostně krást, jsou tak akorát gumičky do vlasů, viď… "

A je to…

4 komentáře: „Co žena používá,“

  1. Já si dřív půjčovala svetry. Takové ty velké, chundelaté, co je dostávali mladíci od pletoucích babiček. Mladící se měnili, svetry zůstávaly. Až jsem jich měla plnou skříň. Po maturitě jsem dala svetry na charitu a začala střádat znovu. Tentokrát košile. Ty jsem věnovala zase bratrovi.Teď kradu gumičky. A jsem spokojená. Majitel gumiček je jen jeden a usídlil se u mě, zdá se, na trvalo. Na těch gumičkách něco bude:)

  2. 2Misstriss:Dříve jsem to dělala podobně, jenom jsem nebyla ani na svetry, ani na košile, ale sem tam jsem od někoho stáhla tričko, kalhoty, sukni, košili… :)Taky jsem skončila u těch gumiček do vlasů, jako Ty. Koneckonců, partner má ještě o dobrých patnáct čísel delší vlasy než já, takže v rámci „slušného vzhledu“ jsou gumičky víc než potřeba. Docela jsem zvědavá, jestli se bude vyvíjet i to, co si budeme půjčovat/krást navzájem. Uznávám, že asi moje aktuální bílé kalhoty s růžovými žabičkami se zlatými korunkami by asi nenosil…. 🙂

  3. 2Kojot:Ad aktuální kalhoty: No to se mi ulevilo… :)Ad sukně: To byl okruh mých přátel a kamarádů, kteří postupně chodili nahatí nebo s novými věcmi, zatímco já jsem se oblékala do věcí jejich. Přemýšlím, se kterou mojí přítelkyní jsem i chodila a stáhla ji ze sukně… Hmmm… Nemohu si nějak vybavit, že bych chodila se svou přítelkyní, můžeš být v klidu, bisexuál nejsem… :)Pravda, mi-ki-ny! No jasně… Já už vím, proč nemám co na sebe… Konečně se našel někdo, kdo se obul do mých mikin 🙂 (už jsem je odepsala, takže jsem je vypustila ze svého imaginárního seznamu věcí a zapomněla na to, že jsem je kdy měla)

Komentáře nejsou povoleny.