Dlužím třem lidem, kteří mě inspirovali, článek

Ale dneska na něj fakt nemám hlavu…

 

Ovčák (pravý se 140 ovečkami a kozami a dalším zvířectvem) a dva mí spolucestující autobusem Student agency, už v nejbližších dnech mi snad bude líp a dám to nějak rozumně dohromady.

Cestou do Prahy, kde jsem díky těm šíleným bouřkám několikrát tak zmokla během pár sekund než člověk vyndal deštník a naposledy večer při faktu přistavení autobusu SA uprostřed nástupišť a neočekávaném čekání na odškrtnutí v průtrži při založeném deštníku (založím si ho, abych ho nezapomněla v autobuse, stejně jsem v nástupišti chráněná střechou) a následných dvou a půl hodinách cesty v promočených šatech bez možnosti se jít převléknout, jsem se řádně nachladila.

V teplotě se zdají zajímavé sny, ale to je asi tak všechno, co člověk může dělat. Ležet a přemýšlet a kurýrovat se.

Takže, to je asi tak všechno při hlášení z mé postele 😉

Když se nejedná o zdraví…

 

5 komentářů: „Dlužím třem lidem, kteří mě inspirovali, článek“

  1. Nachlazení?Já věřím na čaj s medem, panáka slivovice a teplý (tj. živý) obklad. Doporučuje 1 Gomba z jednoho bloguje ,-)

  2. 2Gomba:Čaj s medem – provedu!Panák slivovice – netroufám si.Živý obklad – je v práci, takže až přijde :), provedu ráda!

  3. 2Inka:Pracuju na tom.2Henry Psanec:Myslím, že Kojot je na tenhle čaj expert – přidává do něj i oregano nebo co. Poprosím ho, jestli by mi ho neuvařil. díky za tip.

Komentáře nejsou povoleny.