Zlomyslné pochechtávání se

Kojota u čtrnáctidenního rituálu hledání posledního usazeného prachu a neumytin na mističkách od jeho babičky bylo pro naprosto čistou a nevinnou Lucienne, profesionální myčku mističek, velmi tvrdé – jako vždycky.

K:"Ale to je přece naprosto jasné, že za to vůbec nemůžeš. To samo. To je přece naprosto normální, že na krabičkách od másla se potí máslo, za to vůbec nemůžeš. Prach, ten se usadí za čtrnáct dní, to jo, ale máslo, to se prostě nějakým způsobem vždycky vypotí na těch nejhorších místech, věř mi, já to znám."

L:"Kojote, fakt jsem to MYLA! Nechápu, kde se tam to zatracený máslo vzalo."

K:"Ale prosím Tě, Ty naděláš. To je přece naprosto normální, že se nádobí prostě zašpiní zčistajasna, zvlášť když je umyté a připravené na odnos v tašce. Kupříkladu mně se to stává u pokliček, které se prostě potí z ničeho nic mastnotou, jak víš už z výletu. To tak nádobí dělává."

Zabít málo…

21 komentářů: „Zlomyslné pochechtávání se“

  1. No, teď když už na základě vlastní zkušenosti víme, že i důkladně umyté nádobí či mističky se mohou opotit mastnotou, se neobávám sebemenší stopy výčitky či komentáře na svou adresu, pokud se mi tato u nádobí zcela běžná věc přihodí.

  2. Hlavně, že „aristoKAT“. To Kato, tedy chci říct Gato, si z Tebe bral příklad, co :))))A prášíš statečně? Běda Ti prášit i doma, hůř se mi pak ten prach luxuje… :)))) Praš a naprašuj jen venku :)))))))))))))))))))))

  3. Kulturní a společenský? Jiný než ta příšerně nespolečenská Lucienne… :))))))))Proboha a snad nemáš modrou krev! Hned Tě doma musím říznout do prstíku, abych viděla, že ne. To bych fakt nesnesla něco takového… Radši člověka z lidu, než namyšlence z aristokracie….

  4. Fuj už jsem se lekla, že můžeš být třeba nekrofil, ale to už bych se sama zařadila do říše zázračných zmrtvýchvstání, když to tu tak vidím.*“Igore, zašij mi prst, nějak mi upadl u psaní! Ta klávesnice má nějak divně klávesy dneska, jak živý.““Ano bhaní…“*inspirováno – Terry Pratchett, Zeměplocha“

  5. 2Ann:No to víš, my bychom si bez blogů ani neškrtli. Víš, jaká by byla u nás doma nuda, kdybychom se nemohli takhle špičkovat? 🙂 Úžasná psychoterapie :))))2Moravačka:Děkuji… 😉

  6. Sakva! My jsme zapomněli na sirky a kamínky v zapalovači – teda, víc si škrtá Kojot!!! Já to u té plotny tak nevytrhnu :)Jo, škrtli bychom si, ale ne tak hezky a veřejně 🙂

  7. teda jako nic mi do teho neníí, ale…Poslední větě posledního příspěvku vůbec, ale vůbec nerozumím. Jakto že „ne tak hezky“? Mám tomu rozumět jakože hezčeji, předpokládám? :o)))

Komentáře nejsou povoleny.