Věrnost k záchodu

Pejsce Elišce bylo ten den špatně. Něco asi sežrala nebo olízla a tak to šlo horem dolem. Jako zkušená léčitelka mátou peprnou – která je ale úplně na všechno a výborně chutná – jsem jí udělala slabě oslazený odvar s tím, že ho vypije jak vodu a dala jí ho místo vody. Jak bláhové…

Eliška totiž byla zanedlouho Kojotem přichycena na záchodě, kterako pije ze záchodové mísy a s nevinným pohledem "no a co jako, tak mám žízeň" její záškodnická akce proběhla až do dna.

Aby toho nebylo málo, debatili jsme nad rozvodem páně Paroubka, kterak šel na to správně bekovsky a plnou parou k tomu. Já si stýskala, že pak mám věřit nějakým pověrám o manželské věrnosti a chlapské k tomu a jak jsem tak kníkala, tak se Kojot usmál, že Paroubek opravdu není jeho vzor vůbec v ničem, natož v tomhle a že se nemusím bát.

Což o to, je hezké to slyšet, ale kde potom vzala svůj vzor pití ze záchodu Eliška?

Pak má v téhle domácnosti děvče něčemu věřit…

9 komentářů: „Věrnost k záchodu“

  1. ZkušenostKdyž zlí lidé pohodí něco a snaží se ublížit mým parťačkám/jezevčíci a kočka/ vždy syrové hovězí, kousek a já mám důvod mít pak kus flákoty a je nám všem hned lépe.

  2. 2Buteo:Díky za radu, příště zkusím.2Inka: Tak nevím. Možná jsem úplně přesně nezacílila, ale nemohl bys to s tou řečí rozvést? 2Inka podruhé: No právě, buď jí to naučil Kojot nebo se to naučila někde na návštěvě a nebo to uměla sama od sebe, stejně jako Paroubek dokázal po dvaceti osmi letech manželství kopnout jako mladý a pružný švihák do manželky ač popíral, že něco takového vůbec je a stavěl se jako vzorný manžel. Ne, že bych si myslela, že je jeho žena nějaká fajnovka, ale takových, jako ona jsou nás tisíce. A zrovna s ním, džentlasem, ona vydržela tolik let.Pochybuji, že jeho mladá lady s ním bude dýl, až ho bude mít na krku pořád se vším všudy… Máta peprná osvěží, zvláště kousek jejího lístku zabodnutý pro efekt ve Viagře pomůže svěžímu dechu a svěžesti vůbec :)))))))))))))))))))))))))))))

  3. 2Lucyjakou řečí mluvíš, to byla reakce na Butea, u něhož mně zaujal jeho slovosled. Toš asi tak. To víš, že ho ta nová mladá přísavka (vysavač) kopne někam ,ale chvíli to potrvá.K mátě: no pokud k ní musí být placená příloha, tak to není ono. Já myslel, že stačí bez. Jako bez, ne bez. Víš?

  4. Inko, pokud jde o Butea,doporučuji navštívit jeho blog a něco málo si přečíst. Ten jeho sloh (slovosled, stylistika atd.) je tak svébytný, že si už vůbec nedovedu předdstavit, že by na bloguje nebyl.Buteo, vím, že jsi skromný muž, tak snad se nebudeš příliš nadnášet ,-)

  5. Lucienne,máta je skutečně skvělá a dosti často odvar z peprné piji. Ale na žaludeční nevolnosti doporučuji (na tomto blogu již opakovaně slivovici). Anžto vím, že Ty tomuto nápoji neholduješ (jaká to chyba!), kde se to ta pejska asi tak měla naučit …

  6. 2Inka:Tyjo a kdo je to Buteo? Mě teda nic nenapadá… Fakt. Asi mám dneska fakt dlouhý vedení…No, být mladou novou přísavkou, docela bych si vybrala i tenhle čas, abych mu to osladila a veřejně ho kopla do zadku. Co jsem tak pochytila, tak jí dva roky pígloval za tichých novinářských očí skloněných k zemi. Ale vzít si na triko takovýho chlapa křivýho, co se k tomu přizná až potom, co je dán soupis „nevěrných nocí“ v tisku a co přitom dlouho kritizoval ostatní nevěrníky, že jsou nevěrníci a sám se stavěl za výstavního manžela… Od toho bych nečekala nic dobrýho. Ale jestli jí to za ty sliby stojí… Ženy chtějí být klamány…Máta – no, já si myslím, že sice není v lidovém léčitelství využívána jako afrodisiakum, ale síla myšlenky udělá cokoli z čehokoli, tudíž i afrodisiakum z mátového odvaru. Ale to by bylo i z vody. Takže asi tak. Z léčitelských rad bych mohla odkázat na Dědka kořenáře Břetislava Nového http://nakupujeme.cz/dedekkorenar/index.php?switch=dk/detail&idktg=&id=200268, má to tam docela humorně zpracovaný a jím připravené tinktury lze docela pěkně připravit i doma, chce to jen trochu odvahy – nebát se dělat si vlastní směsi a podívat se kde co roste. Ale já dělám svoje v podstatě všechno, takže mi to ani nepřijde…

  7. 2Gomba:Víš, my doma slivovici ani nemáme, abych se přiznala. A taky mám doma terapeuta pro abstinující alkoholiky, takže požívání alkoholu je, jak bych to jenom řekla, značně ztížené a problematické, téměř to nejde. To snad ospravedlňuje mou odpověď, v takové atmosféře se věru dobře nepije. No a ohledně Elišky – pravda, doma se to určitě naučit nemohla. Kde nic není, ani pejska nebere a fakt nevím, jak bych to do ní narvala, i když bych slivovici měla. Ono by jí to pálilo v tlamičce a kníkala by a já bych si připadala jak hroznej pes. Zkusila jsem eticky přijatelnou mátu a opravdu se nezadařilo. Prostě to nějak dala bez toho. I když – třeba máme léčivou vodu na záchodě 🙂

Komentáře nejsou povoleny.