Pseudohalucinace

Jak se blíží den D a protože do pražské jámy lvové jdu sama samička a Kojot zůstává tady, mám strach. 0bčas to na mě padne a pak se slzy koulí, rozklepou se mi ruce a pracuju s tím. Jde to. Těžko ale přece. Překonat záchvat panické hrůzy jde vždycky těžké.

Až včera Kojot vymyslel trik, jak obalamutit moji mysl na krátkou dobu a vecpal do mě do té doby mě neznámý Neurol. A pak začla jízda.

Svět kolem mě se nesmyslně změnil. Knihy změkly a začaly téct z poliček, oživly závěsy a v zachumlané dece jsem cítila jakoby pavouka, který tam určitě musel být. Vedle mě ležel úplně jinej chlap, kterej jinak vypadal, ale úplně stejně mluvil a říkal, že to je pořád on a tisknul si mou hlavu k tomu místu pod klíční kostí, kde se tak dobře usíná. Zhasínal i když jsem chtěla nechat rozsvíceno, abych viděla, co budou dělat ty oživlé závěsy s knihami. Držel mě pevně a že prý pavouci tu žádní nejsou, že jsem je tenkrát vyhubila tím hubicím sajrajtem a už vůbec tam nemůže být tak velký pavouk, aby mě držel za nohu.

Bylo to divné. Ani jsem se tak nebála, jako spíš zkoumala a nedalo se ovládat vůbec nic. Nedalo se dělat vůbec nic. Nereagovala žádná mně známá akce-reakce, jako že jsem zvyklá na různé věci. Prostě byl to nesmyslný svět s nesmyslnými zákony, naprosto se odlišujícími od zákonů astrálních. Byla to prostě nesmyslná jízda, která byla také bezesmyslná.

Půlka Neurolu a všechno bylo jinak.

Takže: výsledek experimentu s uklidněním psychiky zní – na co stačíš sama, to si sama udělej. Necpi do sebe žádný cizorodý látky, který Tě můžou pozvat někam, kde to není hezký, i když to normálním lidem vůbec nepřijde a můžou je jíst jak acylpyriny, naprosto bez následků.

Zhodnocení:

Nejsou to vize, není to práce s astrálem, není to lucidní snění, není to žádná mě známá práce s psychikou a naprosto nevím, jak by se tento stav dal využít k takové práci. Pro člověka a jeho osobnost tam není žádné místo.

Jenom se vezete v nějakém trikově špatném filmu….

8 komentářů: „Pseudohalucinace“

  1. to není hezké, příště raději ne. Zvládneš to, i bez roztékajících knih, uvidíš! :o(

  2. Nepochybuji o tom, že ano, ale věděla, řekljsi jí, o možných „vedlejších“ účincích? Mně by tyhle halucinace asi dost vyděsily

  3. 2 Inka: To je velmi neobvyklý nežádoucí účinek Neurolu. Dosud jsem se nesetkal s jeho výskytem, až nyní. Uvědom si, že nepředvídatelnou reakci může vyvolat jakákoli účinná substance, jako příklad uvádím Paralen extra (vcelku běžné analgetikum) – v příbalovém letáku se dočteš:“Přípravek je obvykle dobře snášen, ale může se vyskytnout kožní vyrážka, nucení na zvracení, nespavost, neklid, vzácně zúžení průdušek, poruchy jaterních funkcí a krvetvorby.“Atd. Prostě pokud bys měl k léku přistupovat z hlediska všech možných nežádoucích účinků, musel by ses vyhnout raději i bylinkám…

  4. už jsem tady dlouho nebyla a teď koukám jako jelen… Drž se holka – dýchej a na neurol se vykašli!!!!

  5. Ahoj Hanele,díky za podporu. Nakonec jsem to zvládla, byla jsem víc nervní doma než pak nakonec na sále. Ale z anestesie jsem ještě teď unavená… Ani nemám moc sílu napsat nový článek, snad zítra.

Komentáře nejsou povoleny.