Poděkování Yuhůovi

Stačila věta:

První záchrana je dát si do stylu tohle:
#left {#width: 100px; #overflow: hidden;}

A Lucienne přestala šílet z toho, že má pořád v Exploreru rozhozenou šablonu ač s ní dělá téměř všechno snad kromě vykartáčování pod tekoucí vodou. Opera nejede pořádně, je mi líto, uživatelé Opery – jsem ráda, že jsem to doladila aspoň takhle.

Víte, jak dlouho jsem používala Firefox a o ničem z toho všeho nevěděla, protože jsem IE nepoužívala? Strašně dlouho. A Operu mám nainstalovanou ode dneška jen proto, abych zjistila, že tam mám stejně rozhozený bloky. Aspoň, že to jede ve dvou nejrozšířenějších prohlížečích IE a FF.

Takže – ještě jednou díky, Yuhů!

29 komentářů: „Poděkování Yuhůovi“

 1. blog není komerční záležitost, tam není potřeba brát ohledy, na uživatele, kteří nemohou nebo nechtějí si naisnatlovat opravdový prohlížeč

 2. Člověk, pardon uživatelsi zvykne na všechno. Dávám své obsesi, navštěvovat tyhle stránky, zadost tím, že vždy několik minut roluji než se dostanu na čtivý obsah. Neboť používám Operu, jediný správný prohlížeč. HOWGH. 🙂

 3. 2VfB:Wow, tím opravdovým prohlížečem myslíš který??? Explorer, když ho máš v avataru? Nebo jiný?Ne, že by mě to nezajímalo – já to nevěděla. IE nepoužívám a Operu jsem včera viděla poprvé, protože vím, že se občas takový prohlížeč objeví ve statistikách.Chtěla bych, aby to fungovalo všude stejně dobře, ale bohužel, nejsem hard core bloguje programátor a tak to neumím udělat. Bohužel ani ti kolem mě nejsou hard core bloguje programátoři, takže pokud se neozve někdo, kdo to umí, nemám šanci to udělat. Yuhů byl požádán zoufalým mailem, díky mu. Bez něj bych byla stále tam, kde jsem byla.2Mikin:Jejej, to je mi líto. Jak říkám, nevím, jak to mám udělat. Snad časem se najde někdo, kdo s tím bude mít zkušenost. Třeba snad Ty? Nebo někdo jiný, nebo to půjde prostě samo s odladěním posledních pár chybiček ve validátoru. Nevím…Každopádně děkuju za trpělivou obsesi při čtení mých stránek. Skoro bych řekla, když to tak čtu, že je to lehce masochistická obsese u uživatelů Opery 🙂 Snad Vám to za to stojí…

 4. 2Mikin:Zajímavé, že chca nechca se vždycky dostaneme k dvojsmyslům 🙂 Ale furt je to lepší, když se bavíme o sexu než o h…. :)))

 5. Někomu holt stačí jeden smysl, vystačí mu a je taky celkem spokojený, ale nevím, který to je – asi zrak. Moment, beru zpět – ještě hmat.

 6. 2Mikin::)2Tereza:No, zatím jsi to vždycky byla Ty, která jsi nacházela v mých textech několikasmysly a veřejně je odhalovala:) Zřejmě používáš smyslů víc.

 7. Terko, co když Mikin patří mezi dobré kámoše Lucienne? Pak se ta neomalenost, kterou jsi nazvala hrubostí, v tomto novém světle může jevit trochu jinak. I když… máš asi pravdu :o)

 8. Je mi líto, měla jsem adresovat přesně. Kámošům se spoustu věcí toleruje. Líbí se mi, že reaguješ, myslím, že ti Lucienne není lhostejná…

 9. ano, kámošům se mnoho toleruje, ale já jsem třeba „stará škola“; a ani mí opravdoví kámoši by si podobná slova ke mně nedovolili, znají mne. Sám tak nemluvím, a proto nechci aby tak ke mně mluvili jiní. Teda, to jsem zvědav, kdy na mý mravoučný KECY zareaguje Lucienne :o)

 10. 2Inka:Abych pravdu řekla – lítám mezi hovňajsema od potkyšů a mytím klecí a nádobím a prádlem a po očku sleduju, co se tu děje a vůbec, ale naprosto vůbec nevím, jak zareagovat. Já jsem to spíš brala jako expresivní výraz, něco jako „a vo vo vo tom to je.“ Je pravda, že se to dá pojmout různě. Nicméně nečekala bych od milujícího otce dvou dětí žádnej výdrb nebo hrubost, proto mi to ani nenapadlo se nad tím pozastavit, jako jste se pozastavili Vy. Asi něco jako „vole, vole a stádo nikde“. Určitě to myslel dobře, i když se známe spíš z bloggerské oblasti, nikdy jsme se neviděli a jak jsem už někde říkala – Mikin mi okomentoval naposledy před rokem a jsem ráda, že mě začal znovu číst. Vážím si každýho „věrnýho čtenáře, který se vrací“. To je vzácný jev…Každopádně děkuju moc za podporu, vážím si toho.

 11. no ne, počki… já to chápu stejně, akorát říkám, že takový slova jako „drž pec“, „nemel“, a tak podobně, říkat dámě, paní, slečně, holce, dívce, milence, ženě… se prostě N E H O D Í Í Í :o)

 12. Tak jo, tak jo, tak jo…!Vzdávám se! Fajn, uznávám, že zrovna takhle by se moji čtenáři na mou stranu vyjadřovat neměli. Souhlasím. Fakt je, že s „drž pec“ a „nemel“ bych s nimi asi vyběhla. Opravdu. A asi i vy všichni ostatní…Stačila Markytka, která si myslela, že může mým čtenářům přikázat jak co mají cítit a co si mají myslet. To se mi taky nelíbilo a taky jsem to jasně řekla. Ale to víš, kovářova kobyla chodí bosa a dokud jí to nebolí očividně, otlouká si rohovinu… 🙂

 13. jasně :o) mimochodem – hezký slunný týden. Doufám, že bude aspoň 43 ve stínu. Jakoukoliv jinou teplotu beru jako obr-zimu :o)

 14. Jasně, my, co sedíme hodiny v autobuse a pendlujeme Brno-Praha a zpět, oceníme tyhle teploty. Vysprchovat se nemůžeš, když furt vyřizuješ, zpocenej jsi a pak si jdeš ještě do busu zapařit, Ty víš co… 🙂 Bez toho by vůbec nebylo léto 🙂

Komentáře nejsou povoleny.