Vebove spami

To Vám teda řeknu, vidět takovou reklamu několikanásobně v komentářích, to už jednoho zvedne ze židle. Pardon, chtěla jsem říct, že jeden spadne ze židle smíchy. Stačilo se jenom ozvat s tím, že komentáře byly smazány a že si nepřeji žádný další spam – vysvětlení přišlo mailem už další den.

"jestli jsem něco někde dával tak to se v žadnem případě nejednalo o žádne spami a už vubec něco-co bi někomu mohlo poškodit počítač.

šlo o vebove adresi s duchovní a magickou tematykou moje a taky přatelske vebove adresy."

Co dodat… Asi nic.

6 komentářů: „Vebove spami“

  1. Ukázku prosím!Já o tom nic nevím. Kdo Ti spamoval, kde? Máš nějakou ukázku, jak ty spamy vypadaly? Podle toho, co píšeš, musely být věru na úrovni 😀

  2. Horoskop zdarma ve skvělé akci přímo od BuddhyNevíš o tom, protože jsi spal zatímco já překládala. Mezitím se udály tyhle komentáře, se kterýma jsem vyběhla. Zdá se, že mám nějaký vybíhací období, jak pochopila Arsinoe. Holt každej vyběhneme někdy jindy, nač se v tom víc patlat.Jednalo se o tarotový výklad a horoskop zdarma pána, který se pojí k Buddhovi svým jménem – a který si akci dozajista nechá velmi dobře zaplatit. A především s ním budeš muset mluvit ústně, protože jinak se významu nedobereš.Už jenom název komentáře „TAROT atd.“ mi zvedl husí kůži i v třiceti stupních vedra o půlnoci. Jak říkám, asi jsem nějaká méně tolerantní poslední dobou.Akce horoskop zdarma: Na jednu konkrétní Vaši otázku Vám odpovím zdarma, stačí když emailem zašlete Váš datum narození a otázku.No a tak to pokračovalo dál… Stačí? Doufám, že se bavíš 🙂 Akorát nevím, jestli to pán vymýšlí nebo opravdu vládne duchem. Doufám, že vymýšlí, protože jinak by to byla ostuda pro všechny ty poctivce, co radši mlčí a dřou než aby takhle mluvili o ničem. Ale holt je taková doba a dneska si každý může mluvit o čem chce.

  3. Splní sa mi sen?Pekne rano prajem.Volám sa Júlia a chcela by som sa Vas opytat na jednu otazku.Chcela by som vediet, ci sen po ktorom v buducnosti tuzim sa stane.Chcela by som totiz pracovat, ako profesionalna vojacka.Prosim poradte mi.Vopred vam velmi pekne dakujem.

Komentáře nejsou povoleny.