Nejdražší záchod v Brně – Herna bar Corona z Divadelní 6

Tak ten se nachází u Grandu, autobusového mininádraží v Brně, když jdete směrem k Malinovskému náměstí. Vevnitř v hospodě na levé straně fotky, s dřevěnými lavicemi na zahrádce, obsluhuje starý, šedivý a nerudný hospodský, který na mou prosbu o možnost dojít si na toaletu reagoval tak, že nejenom že mě skoro vyhodil, ale ještě si řekl o deset korun když budu chtít navštívit jejich zařízení. Desetikorunu jsem u sebe pochopitelně neměla, protože peníze měl u sebe Kojot čekající venku. Naprosto nestoudná situace. A nezachrání to ani dva slunečníky StaroBrno.

 

U Grandu

 

Navíc mě odeslal na nějaké veřejné záchodky, o kterých ani rodilý Brňan Kojot neví, kde jsou. Nemluvě o tom, že muž by měl ženě umožnit dojít si na toaletu kdykoli, protože tak by měla velet gentlemenská čest. Jemu velelo nevím co, ale gentlemenská čest to rozhodně nebyla.

Corona - tam ne.

 

Tipla bych si, že o čtyřicet let mladší dlouhovlasá blondýnka s nutnou potřebou mu vytvořila nějaký echt důvod pro takové zareagování, jinak si to nedokážu vysvětlit. Mstít se na ženách tímto způsobem se mi zdá být poněkud nešťastné. A proto by tento "muž" měl být veřejně dehonestován, pranýřován a poházen shnilými rajčaty. Postel by měl mít až do smrti smrťoucí studenou a bez ženy a večeřet jen zbytky z hospodské kuchyně, protože nic víc si nezaslouží, syčák jeden.

A tak jsem zaplula vedle do Tipgames. Vevnitř obsluhovala žena, milá a usměvavá, která mě nasměrovala na onu místnost a nejenom že nechtěla ani korunu, ale krásně se na mě smála ještě v okamžiku, kdy jsem stála venku a horovala pro vymírající rytíře v našich restauracích.

Tipgames

Z toho plyne ponaučení, že v každé ženě je kus chlapa.

A víte proč?

Protože rytířské způsoby ještě nevymizely úplně a znají je především ženy!

11 komentářů: „Nejdražší záchod v Brně – Herna bar Corona z Divadelní 6“

  1. Já to tvrdím furtže nejtvrdší chlap v naší rodině je moje žena (potměšilý škleb), kdyby mne tak slyšela

  2. Jo, to je přesný. A kdo myslíš, že v pustí sednout v autobuse rozklepanou stařenku? V devíti případech z deseti je to ženská. Ať žijí rytířky!:-)

  3. Ty brďo, děvčata!Co Vy dokážete z jednoho odloženého čůrání vyvodit?! Nestačím zírat! 🙂

  4. 2Mikin:To víš, vy si prostě stoupnete k rohu, ale my nemůžeme 🙂 Asi vám to už těmi lety není jasný, jak mě o tom přesvědčil výše uvedený pán. Asi by se divil, kdybych mu počůrala vstupní dveře, kdybych to dokázala 🙂

  5. 2Lucy:Teď se na Tebe trošičku zlobím, ty si vážně myslíš, že bych si stoupl k rohu Grandu a močil? No to snad ne? 😉

  6. 2Mikin:Nezlob se na mě… Myslela jsem muže obecně, protože za dne i v noci je úplně normální potkat muže vykonávajícího malou potřebu zatímco ženy aby to pustili do sukní… 😉 Vždyť víš… Muži jsou různí.

  7. Jé!Jo, já taky močím kudy chodím, ale místa si vybírám. Třebas hamburgrárny. Tam Tě většinou nikdo neobtěžuje. Nejen v zahraničí, ale dokonce i u nás.Máme tady takový týpky, kteří močej do gatí, když jsou nalití, muže i ženy. Tím Tě nechci k ničemu navádět, jen naznačuji, že muži i ženy jsou stejná verbež, zvláště Ti se sníženou rezistencí vůči alkoholu. Opět tím nic nenaznačuji.Doufám, že … počkej, Ty chodíš v sukni? A ráda? Jé! 🙂

  8. Hulváti se najdou mezi muži i ženami, ale je fakt, že v tomto případě mají muži na vrch, protože žena spíše porozumí jiné ženě, která je v nouzi. Ten chlap vnímal jen onu příležitost vydělat si pětku…

  9. Nojo, tak jsem o tom neuvažovala. Ono těžko v takové situaci myslíš na peníze. Tedy aspoň já na ně nemyslím.

  10. 2Mikin:A myslíš, že i mezi lidmi jen tak potají čůrám? :)))To je akorát tak zralé na větu:“Někdy mají ženy přeci jen výhodu!“

Komentáře nejsou povoleny.