Vítám náhodné návštěvníky domény http://lucienne.cz

Návštěvníci, kteří jste dorazili díky chybě v databázi Bloguje.cz a kteří jste přeťukali www.lucienne.cz , vítám Vás na svém blogu. Snad je to tu pohodlné a když se porozhlédnete, bude se Vám tu líbit a třeba se budete vracet.

Takže zas někdy

nashledanou…

na mé nové doméně lucienne.cz, která zrcadlí můj blog lucienne.bloguje.cz . Svým stálým čtenářům a i těm náhodným dávám na vědomí, že ode dneška mě najdete i na výše uvedené doméně.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Lucienne

23 komentářů: „Vítám náhodné návštěvníky domény http://lucienne.cz“

 1. gratuluji tobě k založenísvé vlastní domény a taky sobě, že jsem s přáním přišel jako první a předešel i taková esa, jako je Mikin, Buteo, aTeo, a další :o)))

 2. Mně se zdálo,že máš najednou na bloguje nějak moc článků. To snad není v lidských silách, tolik toho napsat, říkal jsem si. No, pochopil jsem.A k nové doméně gratuluji, budu sem chodit číst, i když jsem byl zvyklý na tu předchozí (šklebím se).

 3. Jakožto zcela náhodný kolemjdoucí se připojuji ke gratulacím a s povděkem (slyšeli jste ten šutr, co teď spadl) vidím, že i komentáře už se chovají, jak mají 🙂

 4. Tolik článků jeden člověk 🙂No vidíš, stačí jedna chyba nového administrátora a najednou je to tu samá Lucienne, co rozložila svou doménou Bloguje.cz :))) Přiznám se, že mě to i trochu pobavilo, reklama se vždycky hodí i když tohle bylo tedy cizí peří, to se musí uznat. Sice jsem svou labuť stokrát stejně neviděla, ale doneslo se mi to. Já holt zaspím i vlastní pohřeb :))) Blog na adrese http://lucienne.bloguje.cz bude fungovat i dál, oba blogy budou stejné, pojedou na systému Bloguje.cz a budou se zrcadlit. Mnoho bloggerů tento systém využívá a teď i Kojot (http://kojot.name) a já. Pro čtenáře se nic nemění.Každopádně děkuji za důvěru a cením si každého věrného čtenáře a Gomby obzvláště. 😉

 5. 2Hekko:Spíš bych Ti měla poděkovat, protože tohle jsem fakt nečekala 🙂 Ozvalo se mi už pár lidí, kteří byli pobaveni a vyvolat na tvářích uživatelů úsměv, to dá práci víc než je naštvat 🙂 Takže konec dobrý všechno dobré a není nad to mít halasný nástup do práce 🙂 Přeji Ti vše nejlepší v novém působišti a tak přizpůsobivý systém, jak to jenom půjde. A v neposlední řadě jsem opravdu ráda, že má Bloguje.cz v rukách ženská, třeba už kvůli mému minulému příspěvku o rytířskosti žen v dnešní době. Opravdu. Vážím si Denta, že dal ženě šanci. Tak. Kdysi jsem chtěla být správce sítě a technik a když jsem měnila práci, tak mi už nikdo práci v oboru nedal, protože jsem byla ženská. A že jsem hledala… Proto mám dvojnásobnou radost z každé ženy v tomto oboru.

 6. Lucienne,tuším, že víš, že mně na doméně nezáleží. Poskytovatel (ten či onen) nabízí (více či méně) uživatelský komfort.Autor/ka je ten/ta, kdo přitáhne čtenáře/ky.

 7. 2Gomba:Já vím, že záleží především na autorovi, ať je kde je. Šablona, prostě všechno zůstane tak, jak jsou všichni zvyklí, to bylo asi tak poselství článku i mých komentářů pod ním. Jenom když budu někomu říkat kde mě najde, budu říkat jenom „lucienne.cz“. Odpadne to celé Lucienne.bloguje.cz. Kdo mě i třeba za pět let přijde hledat pod lucienne.bloguje.cz, tak mě najde. V tom není žádná změna. Já budu mít své uživatelské prostředí stejné, pojedu na systému Bloguje.cz. Já nevím, rozumíme si?2Inka:sice vím, že to bylo na Gombu, ale i tak nerozumím…

 8. Lucienne,rozumíme si asi jen napůl.Chtěl jsem jenom napsat, že je mně jedno, KDE Tě najdu. Hlavně, že najdu 🙂

 9. Ještě mrknispiklenecky na Tvého/mého oblíbeného autora, co ho tam máš někde při ruce 🙂

 10. 2inka:Vrátila jsem se včera pozdě v noci, dala Hekko komentář a šla spát. Dnes mě čekají povinnosti ženy, která opustila domácnost na tři dlouhé dny a nechala muže samotného. Zatím se mi podařilo zhruba uklidit jen kuchyň… Čeká 46 zvířat na větší opečování + ostatní chaos. Až bude čas na článek, tak ho snad napíšu. Vypadá to však, že se nezastavím další tři dny :)))

 11. no hlavně že jsi zase doma, cestovatelko :o) nevím jak ostatní, ale já si rád ty tři další dny počkám.

Komentáře nejsou povoleny.