Pneumoakupunktura

Sestřička bere jehlu, nasazuje ji na hadici. Jehly se mě nedotýkají rády a já s nimi sdílím společnou nesnášenlivost ku vzájemnému dotyku. Vždycky to tak bylo.

Sestřička mě pokládá na lehátko a začíná show. Docela se těším. Je to nekonečný rej bolesti, vpíchnout jehlu, vstříknout oxid uhličitý, vyjet z akupunkturního bodu v kůži. A znovu a znovu a znovu. Kníkání a zatínání zubů se mění v lehké kopání nohama do lehátka, potom se spouští slzy a nakonec končíme s nohama nahoře a sklenicí vody společně s hadrem na hlavě. Neunesla jsem to a od omdlení mě dělil jen krůček.
“Bolí mě zub už třetí den a místní zubař z Concordie mě vezme až o půl dvanácté. Jsem asi přecitlivělá na bolest.“ Snažím se to nějak vysvětlit.
“Také jich máte předepsáno hodně od pana doktora,“ počítá nahlas a nakonec dojde k číslu 59. “To je až dost.“
“Snad to napodruhé bude lepší. Mám přijít ještě pětkrát.“ Odpovídám.
“Uvidíte, že to bude lepší. Kdyby ne, stavte se za doktorem, že Vám to nedělá dobře.“ Říká mi vlídně sestřička. Všichni si pochvalují, že je rychlá. Už jsem pochopila, proč nikdo neřekl, že to nebolí.
“Zkusím to ještě vydržet a kdyby to opravdu nešlo, zajdu za ním. Třeba sem budu chodit jak do sadomasochistického salonu,“ napadá mě asociace k mým 59 krvácejícím bodům a modřinkám, co právě chytají čerstvou modrou barvu.
“Jasně, třeba se naučíte sem chodit tak, že se Vám to bude ještě líbit. A máte to zadarmo,“ oplácí fór sestřička.
A za půl hodinky jsem si ještě otevřela hubu na zubáka a už jsem ji tam měla a dokonce dvakrát. Já z toho píchání snad nevyjdu.
Jo, takhle mě ještě nikdy nikdo neopíchal…

7 komentářů: „Pneumoakupunktura“

  1. teda já s tebou soucítím a trpím.. a to jsem si myslel, že si jedeš do lázní víceméně odpočinout. Taky tam v KV začalo sněžit? Tady je od rána S-G, ano, SG, ne SM :o) To bude až napadne ještě tak půl centimetru sněhu v brněnské MHD :o)

  2. teda ten filtr na komentáře mne pěkně štve, úplně se jím ztrácí interaktivita. Já teda chápu jako proč to tak je, ale taky si myslím, že jste tomu magorovi udělali tím filtrem docela určitě radost. Vždyť dosáhl toho, že obtěžuje nejen vás, ale všechny ostatní, kteří s vámi komunikují. Není lepší se na něj, na anonyma, vyfláknout a nechat komentáře otevřené? Nakonec, vždyť těma svejma blbejma řečima diskvalifikuje stejně sám sebe, ne? Hezký den oběma.

  3. 59? To si neumím představit! To bych asi odmítla hned předem nebo po druhém vpichu! Lázeňský život je krutý. Kam se takové děsivé opíchání 59 hrabe na 69… 🙂

  4. 2Inka:No, odpočinek je to do určité míry. Procedury dají zabrat, že kolikrát večer lehnu ani se nehnu. :)2Inka podruhé:Magora určitě filtr nezastaví, nicméně zastaví vulgárnosti, ke kterým se snižuje, na cestě ke čtenářům. Vulgárnosti na web nepatří, i když to momentálně znamená snížení interaktivity. Nicméně kdo si jde počíst a chce se vyjádřit, tu možnost stále má. Já se stejně na web dostanu tak jednou týdně na čtvrt hodinky, takže se mnou by ta interaktivita byla asi jako XP na XT. .)2Liška::))) 69 bych fakt nerozdejchala 🙂

Komentáře nejsou povoleny.