Naše nejtajnější přání

Máte svá tajná přání? Máte snad i ze všech přání přání nejtajnější?

Jaké by to bylo, kdyby vám někdo nabídl, že vám ho splní...

Jaké by to z vás udělalo lidi? Šťastnější? Vnitřně vyrovnanější?

Nebo byste se svého přání zalekli a neřekli ho, aby zůstalo vaším tajným přáním?

Má jeho utajenost svou opodstatněnost? Lidé mají různá přání…

Jaký by byl svět, kdy by si každý mohl splnit jakékoli přání? Byl by to svět realizovaných přání, realizovaných lidí, svět bez přání?

Tak tahle vize nám naštěstí může zůstat jen a pouze utajená…

Nesplnitelná.

7 komentářů: „Naše nejtajnější přání“

  1. tak naštěstí těch větších přání má člověk obvykle víc, takže když by došlo ke splnění jednoho, mně osobně by se z toho vnitřní svět nezhroutil. Ale já vím, že nedojde ani na to jedno, takže je to vlastně jedno. Hezký den všem, zvláště pak Lucienne :o)

  2. Lidé jsou,jak známo z pohádky O rybářově ženě, nenažraní. Takže kdyby se přání plnila, lidi by si nejspíš stejnou rychlostí vymýšleli přání nová… a nová… a nová…

  3. 2@Teo:Bingo! :)2inka:I Tobě hezký den a máš naprostou pravdu – většina těch přání je nesplnitelná, ne-li všechna.2Manželka:Trefný postřeh :)2Kojot:Ano, pamatuji si anketu z Ritualu. Přemýšlela jsem nad ní, pobavila jsem se nad komentářem Jaroslava, anonyma a Lucifera, které na sebe navazovaly a klikla na tu poslední odpověď. 🙂

  4. :-))) člověk má být občas hlad, strach, být smutný, aby věděl, jaké to je, být sytý a v bezpečí a šťastný… taková vize automaticky plněných přání by se mi nepozdávala.

Komentáře nejsou povoleny.