Hadí erotika

projevující se zvláštními pohyby ocasem, poslední dobu zaujímá naši pozornost docela často. Jako svatební dar jsme od známého brněnského básníka Fišmeistera dostali samce Tkaničku k našim dvěma užovkám – Tkaničce a Hermišce. Takže jsme spárovali Tkaničky a teď se nám to po teráriu honí jedna radost.

Abych byla konkrétní i v takovéto erotické záležitosti – Tkanička si honí. Holky ne, ty jsou v klidu, ale klučík si honí vlastní ocas i o sklo terárka, přičemž vytváří naprosto neuvěřitelné lascivní pohyby. Když neprovádí autoerotiku, zamotává si konec svého ocasu buď k jedné nebo druhé a obtáčí si je kolem dokola. Je to neuvěřitelný pohled. Občas se pohled naskytne i na klubko tří hadů, co se prohání a protáčí, jak namazaný. Je to fukot. Nic studenokrevnýho, řekla bych, že v nich docela vře krev.

Mimochodem, víte, že hadi mají nejenom rozeklaný jazyk, ale i rozeklaný penis? Fakt. Takže, když to vyjde, budeme mít za 60-100 dní malý tkaničky.

Užovka domácí

5 komentářů: „Hadí erotika“

  1. tak o té rozeklanosti slyším od tebe tady poprvé. A není to náhodou nějaký unikátní kousek, jediný svého druhu na světě? Já jenom aby nedošlo dobudoucna k nějakému matení lidí, já o tom teď budu všude vykládat, hlavně na Silvestra, tak ať si „nehoním triko“ a ono pak.. :o))))

  2. tkaničky!!A kdybyste netušili, co minitkaničkami dále, neboj se obrátit na mě 😉 měla bych kdyžtak zájem…. chichiJinak je prima, že si hadi užili. 😉

Komentáře nejsou povoleny.