Jak se projevují parazitické bytosti v lidském energetickém obalu

Jedna moje známá je velice silný kuřák. Vykouří tak dvě krabičky cigaret denně. Je to velká pohodářka a naprosto nekonfliktní člověk. Jednoho dne přišla a měla je tam! Koho? No přece parazitické bytosti ve svém energetickém obalu, tak zvané auře.

Já jim říkám ušáci…

 

Bytost16

Ušáci tam jen tak byli, vegetovali si a užívali si situace. Každá cigaretka je povznesla k výšinám. Kuř jen kuř, kuřátko. Ale my jsme na ně přišly a požádaly je ať odejdou. A ušáci odešli do svého astrálního nebe a už se nebudou chtít napojit na jinou bytost a nebudou na ní parazitovat jako klíště.

A teď to hlavní. Jak se k ní ty ušáci dostali? Jak to jenom udělali, mršky malinký? Může za to náhlá nerovnováha v energetické integritě těla, respektive jeho obalu. Ta moje známá měla večer předtím nějakou oslavu a vedle v místnosti byla mladá maminka s miminkem. Jakmile se maminka s děckem přišla ukázat, známá cigárko típla, aby dítě nečichalo kouř a nečadila tam cigareta. No a za ten večer to udělala třikrát. A nerovnováha byla na světě.

Ochranné pole mojí známé totiž narušila – co jiného – taková mírná zlost, takový pocit „už si ani pořádně nezakouřím, už zase jsem to típla, zatraceně, to je den" nebo něco podobného. Vnitřní vztek se projevil na rozkolísání energie v těle a už měli ušáci cestičku umetenou.

Bytost17

Kouření je takový návyk a zároveň rituál. Kuřáka přes den provází jeho cigareta při různých příležitostech – za odměnu i na uvolnění při vzteku, po jídle, na záchodě a tak dále. Hladina nikotinu v krvi pravidelně klesá, tělo vyžaduje další přísun. Kromě ritualizovaných psychologických zvyklostí při kouření cigaret je zde i silná fyzická závislost na nikotinu – což je chemická látka v tabáku, která je návyková a přitom odborné kapacity přirovnávají sílu závislosti na nikotinu k závislosti na heroinu.

Také odnaučování se kouření je velmi těžké, paní docentka Králíková z poradny pro nekouření by mohla povídat, kolik lidí pravidelně zkouší přestat kouřit a jaká je úspěšnost při přestávání.

Ale vraťme se k našim kuřáků a ušákům. Takový kuřák má silnou závislost jak psychickou tak fyzickou. V okamžiku úmrtí se z hodně silných kuřáků ale v podstatě jakkoli závislých stanou taková malá oddělená vědomí, taková světýlka, bloudící dušičky. Samozřejmě, že hlavní energie jsou odvedeny dévy do světa lásky, ale právě ta závislost nebo silná emoce oddělí jedno světýlko od hlavní energie a jde si za svým „potěšením". Astrální části kuřáka hledají, jak by se napojily na někoho jiného se závislostí na nikotinu /dosaďte libovolnou závislost/ a vyhlíží jak supi svou kořist. V okamžiku porušení ochranného pole kořist zasvítí a je jejich.

Bytost17

Ale abychom jenom nepopisovali kuřáky. Vztek a ponížení – tedy silné emoce samy o sobě – vykonají stejnou práci na komkoliv, který nemá sklon k závislostem a není závislý na jakýchkoli látkách.

Jednou jsem pracovala s paní, která prožila velmi traumatické ponížení a potřebovala se zharmonizovat a očistit. Tedy spíš vyčistit energeticky a očistit vnitřně od toho zážitku. Když z ní ušáci začali vylítávat, pustily jsme je, vzájemně odpustily co šlo a když byla energeticky vyčištěná, dodala, že to ale nebylo všechno, že se událo ještě to a tamto a tak rozkmitala silnými emocemi a rozhořčením svou auru, že opakovaně přitáhla další ušáky, kteří zase létali kolem ní a koukali z jejích energetických center – čaker – kam se usadili.

Tak jsme znova čistily a pak už to bylo dobré. Pochopila co se děje a proč se tak děje a příště byla opatrnější při projevování silných negativních emocí protože pocítila, jak to funguje.

Zajímavé je, že při silné pozitivní emoci – lásce, vášni, radosti a podobných krásných stavech, se tělo čistí. Smích krásně pročišťuje, ne nadarmo se říká, že smích léčí.
Když je člověk zamilovaný, tak září krásnými jasnými barvami. Radost a štěstí z něj tryská a nemoc a negativní emoce nemají sílu se ho držet. Ani parazitující ušáci.

A proto buďme pozitivní a usmívejme se a žádné parazitující bytosti se k nám ani nepřiblíží. A když už to zkusí, dlouho se u nás neudrží.

Bytost28

Seriál vyšel v časopisu Astro.

2 komentáře: „Jak se projevují parazitické bytosti v lidském energetickém obalu“

  1. Ráda bych se s tebou někdy osobně setkala. :-)))Jinak: Je těžké oprostit se od občasné zloby. Ale vím, že je to možné, protože jsem tímhle způsobem už kdysi žila. Teď ne, teď musím mít v auře těch „ušáků“ plno. Měla jsem kamarádku, která prý viděla auru na lidech na dálku, jenom tím, že na ně myslela, že si je představovala, myslíš, že je to možné?

  2. Jenio, setkání kromě sladění času a místa přeci nic nebrání. :)Ohledně ušáků – tělo je samoregenerační systém a dobré zasmání a šťastný pocit toho hodně pro tělo a duši udělají. Někdy je to problém, ale jen při určitých konstelacích. Ohledně vidění na dálku – je to možné, jsou to jasnovidné schopnosti mysli, co Ti ukáží, co potřebuješ vědět, za očima máš velkou obrazovku a obrazy se dají promítat i na stěnu nebo do vzduchu – tj. možnosti neomezené – pro toho, kdo to umí. Podotýkám, že tenhle seriál byl psaný před dvěma lety a mé schopnosti byly tehdy o hodně jinde než teď, jsem nyní vdaná žena, starající se o rodinný krb a až 60 zvířat – to především. Jedna životní etapa nahradila jinou…

Komentáře nejsou povoleny.