Krvavé ráno

Vstávám a ještě rozespalá chodím kolem všech potkyšků a dívám se, jestli ještě dýchají a jsou uchrupkaní a spokojení. U jedné klece koukám – pod klecí loužička krve. Jak z jednoho potkyška mohlo najednou vytéct tolik krve a proč? Otvírám dvířka a sahám do chumlu teplých a měkkých buclatých potkanek – vše je v pořádku. Všechny jsou stále měkké a teplé, i když krvavé stopy sahají až dovnitř pelíšku.

To mě jenom převezl kousek červené řepy, co jim vypadl z klece ven a nad ním protékala napaječka…

17 komentářů: „Krvavé ráno“

  1. Drama 2 – scénářJasně! Uděláme z toho dokonalé drama. Nejdříve uděláme záběr na naše syčící hady a ještěry, potom na ty deseticentimetrový sklípkany s tlustejma zadkama (my je máme hubený, aby víc vyrostli, takže budeme fakeovat). Vířivý virbl… Dramaticky se kamera blíží k příbytku tří potkanic. Ocasy jim visí z domečku, který obývají a hlouček čehosi bílého a chlupatého obestírá krajina krve! Krev je všude. U domečku, na stelivu, dokonce jsou tam přímo krvavé strupy zaschlé krve, také zhruba deseticentimetrové – střih na pavouka, kvůli velikosti krvavé skvrny – kamera jde blíž, potkyšky mají zavřené oči. Záběr na krev u klece. Křik Lucienne, co křik, jekot a drkotající zuby… Záběr na zbytky šlupek z červené řepy a protékající napaječku. Kap – kap – kap do krvavé louže. Finální list – umřela nám červená řepa. Až do krve! :)))

  2. Ty brďo, scénář je hotov. Přesně ve stylu absurdního divadla. Kojot bude mít nepochybně radost. Teď mne omluv, musím se podívat do předsíně, mám pocit že se zpoza vchodových dveří valí do obýváku krvavá tsunami :o)

  3. Ach, promiň, spletl jsem se. nebyla to krev, ale nálev z červené řepy.. Ufff ! Krásný, neřepový večer tobě a Kojotovi.

  4. Strašný!Inko, to muselo být opravdu strašný. Jak jsou na tom Tvoje ubohý nervy? Nejsou moc vyšokovaný? Zítra je totiž pondělí… :)))))

  5. ahojky, vstávání jsem přežil, ale den bude po víkendu dlouhý. Držme si všichni – zatím neuřezaný – palce. :o)))

  6. 2Liška:Děkuju… A představ si, že doma, když jsem to zažívala, to bylo úplně beze slov :)))2Manželka:Takový horory mám ráda. Bohužel většinou se zadaří „natvrdo“…2Inka:tak snad i teď máme všichni své palce pohromadě. To mi připomíná text Kámasútry, kdy měl adept na každém palci napíchnutou vagínu jedné ženy :)))

  7. A já furt, co mi v životě chybělo :o))) No a teď se mám soustředit na práci :o))))

  8. Lucy, já tu knihu nečetl a tak spíš přemejšlím nad tím, že když tohle dělá adept, co pak dělá Mistr? A nechci anio domýšlet, co dělá takový Velmistr. To musí bejt fakt horror. A jsme zas u červený řepy.

Komentáře nejsou povoleny.