Úspěšné ukončení prvního semestru na KOS FHS UK

Hlásím všem čtenářům, co sledují kauzu "škola", že jsem byla schopná se naučit požadované a i když to stálo hodně nervů a občas i pláče, dokázala jsem to s velkým sebezapřením a ještě železnější disciplinou.

Jedenáct předmětů jsem neočekávaně zvládla dokonce na studijní průměr A.

Štěstí a vyšší síly přejí připraveným.

Tímto děkuji všem, kteří mi drželi palce a tak či onak mě podporovali, především svému manželovi, který respektoval mé rozhodnutí naučit se během šesti týdnů učivo čtyřech měsíců a vydržel všechny ty zatnuté zuby, hodiny psaní a soustředění se na učení a část mých povinností převzal na svá bedra.

Doufám, že za rok a půl vás budu moci pozvat na promoci 🙂

10 komentářů: „Úspěšné ukončení prvního semestru na KOS FHS UK“

  1. Hmmm, koukám, že studujeme na stejné fakultě 🙂 Doufám, že po dnešním maratonu psaní referátů budu mít taky ukončený semestr 🙂

  2. Tak to je drsný, VELKÁ gratulace od spoluzachránce všech brněnských Elišek, a příjemně prožitý víkend po půlroce plném studijních útrap :o)

  3. 2Axioma::) Co studuješ? 2inka:Je to drsný, ale je to z 1/4 za mnou. Teď ty zbývající dvě třetiny… Děkuji za gratulaci HLAVNÍMU spoluzachránci všech brněnských Elišek a taky příjemný víkend. PS. Nožička se hojí skvěle, takže ještě jednou dík-kník za rychlou pomoc!

  4. 2Axioma:Kdybych se bývala byla nedostala do Olomouce dříve, šla bych také studovat bakaláře tam. Ale život šel jinudy. Máte tam strašně zajímavý předměty! Kolikrát bych si dala říct, kdybych nebydlela tak daleko. Teď už je to takový úzkoprofilový… Ale do toho jsem šla.Díky za odpověď.2Adél:Jo! A Ty taky! Obě jsme tak dobrý, že jo :)))

  5. Mno já jsem momentálně ve stavu „sakra, co na tý škole dělám“, ale je pravda, že má něco do sebe 🙂 Tak ať se ti daří i dál 😉

  6. 2Axioma:Já vím, nešetří vás ani trošku… Ani nás nešetří… Načíst a zhruba si pamatovat a mít štěstí na otázky u několika tisíc stran, jako máme my na semestr, to je to samý, co máte i vy… Jenomže já vím, proč tam jsem a tak mi odpadá otázka:“Co na tý škole dělám.“ Jenom se soustředím na otázku:“Jak to udělám, abych to dala…“I Tobě ať se daří!

Komentáře nejsou povoleny.