Když muž nemá žádné potíže s délkou

Když muž nemá žádné potíže s délkou, ani ho nenapadne, aby přemýšlel o prodlužování.

Čehokoli.

Ten můj je schopen luxovat se složenou teleskopickou tyčí o základní délce 70 cm, jak jsem dnes viděla na vlastní oči. Ani ho nenapadne, že by tyč mohla být záludně delší, zmenšena kvůli komfortu při úschově vysavače. Na co taky. Většinou luxuji já a on?

On se spokojí s tím, co dostane do ruky…

Spokojený to muž…

 

Vysavač s teleskopickou tyčí

10 komentářů: „Když muž nemá žádné potíže s délkou“

  1. Ruční brzda2JANOVA:Patrně by laskavě podotknul, že jemu sice vzdálenost mezi brzdnými destičkami a diskem vyhovuje, ale stálo by za to ji alespoň protentokrát zvětšit :)))Měj se fajn a vítej na mém blogu!

  2. 2Wu:Nojo, my to tady máme veselý furt. Podezřívám nás dva, že někdy hrajeme hry, abychom pak měli – tedy zvláště já – humorné historky z natáčení na blog. To se to potom perlí… (smích)

  3. Muž nemá NIKDY potíže s délkou čehokoli. A to kterýmkoli směrem. Potíže s tím mají jen ženy. Tento spot je toho důkazem.

  4. 2Laco:Holt ta užitkovost je v nás, ženách, tak nějak silnější. My tu délku a praktičnost tak nějak máme rádi. 🙂

  5. Ať se snažim, jak se snažim, nedokážu si představit, proč by někdo něco takového dělal. Leda by to byl roztržitý profesor. Není on to roztržitý profesor?

  6. 2vuldobrej:Jako proč by si protáhnul tyč od vysavače? Nebo co konkrétně? Tady už padlo dost variant a tak nevím, kterou myslíš… :)Každopádně roztržití jsme oba a profesory nejsme ani jeden :)))P.S. To bude tím stářím :)))))))))))))

  7. myslim, proč by někdo luxoval s tak krátkou trubkou, to musí být hrozně nepraktické :o)

  8. 2vuldobrej:Třeba ho baví přede mnou ohýbat hřbet :)Ne, kecám 🙂 Jenom rád cvičí. Miluje pohyb s vysavačem, proto ho dělá často a rád. Tak jednou, dvakrát do roka.

Komentáře nejsou povoleny.