Rychlý prachy

"Ahoj, já jsem Martin. Jak se jmenuješ ty?" řekl mi mladý, sotva třináctiletý chlapec v parku.

"Já jsem Lucienne."

"Chceš rychlý prachy?"

"Nechci, jdu teď do práce."

"A padesát tisíc. Padesát tisíc nechceš?" Chlapec se zoufale snaží.

"Padesát tisíc? Ty si taky vydělám. Vždyť říkám, že jdu do práce…" Odcházím.

"Podívej, tady!" A sahá do kapsy.

Pokračuji v chůzi a je mi vcelku jedno, co za levárnu to chystal. Z dálky už jen slyším takové "Sakra, sakra." A vzlykání malého chlapce.

Další taková, co si ty prachy radši vydělá prací.

Jak smutné…

 

Zde měl příběh končit. Dozvěděla jsem se však, že tu existuje taková hra "rychlý prachy", kde se za prachy holky svlíknou na kameru a nechají se ojet. To mě těší, že podle zakladatelů té stránky bych měla být součástí hry na videu, kde "krásné české dívky předvádějí neuvěřitelné kousky přímo na ulici, když se v ruce objeví rulička voňavých bankovek."

Obávám se však, že dotyčný chlapec měl jen mokré sny a rozhodně ne kameru a připravených padesát tisíc včetně vhodné oběti. A když neuspěl s falzem dospělých chlapů, chlapečkovsky si to odplakal. Myslím, že teprve teď chápe, co to je nemít na to.

 

ZAUJALO?

Zkuste také:

Rozkoš a bolest aneb kam směřuje S/M sex

Aktivní žena aneb jak mě rozehřívá pepř

Cukr a bič aneb kam až dosahují hranice rafinovanosti

Dvě patnáctky se producírují před patnáctiletým bouchačem

Cestou autobusem kolem reklamy na sexshop

14 komentářů: „Rychlý prachy“

  1. [2] idiotů se přece můžeš lehko zbavit; stačí když místo místo výroby komentáře jen zatrhneš „zahrnout idiota mezi spam a nepovolit další komentáře“ – a smůlu má celá síť základní školy ze které ubožák spamuje.k věci: všechny ženské by měly mít v mobilu klávesovou zkratku na místní/městskou policii „běhá vam tam po parku banda organizovaných úchylů, nikdo nestojí o to aby ze slovních nabídek přešli k jadrnějším činům“

  2. 2lední brtník:Ano, vím o té možnosti. U takovýchto náhodných jednotlivých spamů, které se tváří jako komentář, spíš zavrčím, než bych to smazala, záleží také na obsahu odkazované stránky. Tuhle mi tam nějaký magor dal odkaz na videa německých dívek v uniformách s tesknout hudbou a takovým tím nacistickým pozadím. To už jsem smazala. Usilovné reklamy na kuchařky ještě jakž takž toleruju. :)Ad úchylové: Vždycky, když jdu do parku, říkám si: bude tam indián, nebude tam indián – http://lucienne.cz…ho-indiana.php, a teď si tam stoupnul na klasické místo kluk s podezřelou nabídkou… No, snad příště to bude lepší. Už když jsem se do Brna stěhovala, tak mi bylo řečeno, že Lužánky jsou park úchylů, občas se přinatrefí sem tam někdo. Klávesová zkratka se hodí, pokud ji máš čas vůbec vyťukat. Díky partám mladých, co rozkopávají lavičky a koše, zvlášť teď kolem maturit, chodím občas s mobilem v ruce. Přemíra agrese…

  3. Aha, takže kamarádka z Prahy se raději vystěhovala z republiky, protože v Praze jsou prej idioti… v Brně jsou zas úchyláci… co se přestěhovat do Varů, my tu máme jen svoloč:)

  4. Vary jsou fajn, ale ta svoloč je všude stejná 🙂 Jenom to u vás mluví rusky. Už jsi slyšel o těch karlovarských satelitech, kde jsou ulice nazvané jenom v azbuce? Síla, co… Za chvíli vary zavřou jak pro lázeňský hosty, tak pro místní a udělají kolem nich střeženou zónu… S vřídlem uprostřed.

  5. Vlastní bary, vlastní obchody, vlastní ulice…táhněte zpátky do zemnice!Je to normální? Radní poklonkují…Přijde defenestrace?Špatný, blbý, složitý, tohle je xenofobie!Zbývá jen pokřivený názor…A proč? Asi nevidím dál než na okraj vlastní vesnice…

  6. Čeho je moc, toho je příliš. Není dobré dělat koncentraci čehokoliv, ochrana vlastního není xenofobie.

  7. Severka, jako původní první komentář, byla smazána, protože začala spamovat více, než byla má úroveň tolerance. Proto výše uvedené komentáře moc nedávají smysl.

  8. 2heyhula:Díky. Občas, když procházím parkem, čekám na tu tvář a až ji uvidím, možná s ním hodím řeč o těch penězích :))))))) Možná je už utratil za lízátka a zmrzliny :))))

  9. Reaguji na ty Vary. To je těžké když Rusové mají tolik peněz, které se nedají vyhrát ve sportce,…

Komentáře nejsou povoleny.