Skuhraví blogísci

Skuhrám, skuhráš, skuhráme.

Skuhrat je dnes v módě, snad nějaká vlna neštěstí či zlých lidí, alespoň mám takový pocit, když čtu některé blogy. Jako se rozmohla vlna náctiletých cingrlacích blogísků, už i některé odrostlejší blogísy chytly neřest skuhrání. Ano, blog má sloužit k vyjádření pocitů, ale než pořád skuhrat, to radši nepsat. Jaký to má potom smysl? Soukromá nadávárna? Skuhravec.bloguje.cz?

Ne, že by pořád nebyly možnosti ke skuhrání. Každý takové možnosti má. Plný přehršel skuhrů s každou deckou prolité krve v mezilidských vztazích a zlomových událostech, třeba frakturách srdce nebo uražené pýše. Rány bolí. Chápu. Ale proč tím stabilně zasírat blog, to nechápu.

Některé blogy už přešly do kategorie blogísů, nedají se číst, jen se na ně dá možná koukat.

Horší než zprávy na Nově.

Lidi, copak je tak zle? Vždyť bylo krásné léto a je krásný podzim. Žádná chemička nevybuchla a atomovky nás nesmetly z povrchu zemského. Nemáme tu tropické bouře ani nemrzneme jak v Rusku. Máme tu infrastrukturu, dopravu a co do huby, postelí dost a kdo má tři pětky, může jít k doktorovi. Dokonce tu máme demokracii, sice je to hyenismus kombinovaný s divokým západem, ale lepší než hra na svobodu v totalitě.

Jenom lidi jsou furt stejný a nemá smysl o tom pořád skuhrat dokola.

Úsměv :o) a než byste skuhrali, jděte si třeba ven pustit draka.

Draci

11 komentářů: „Skuhraví blogísci“

  1. Já vím, já vím. Já to chápu. Žij a nech žít. Právě o tom to je, zklamání z někoho, kdo nechce nechat „žít“. Prostě jsem vymazala ze čtečky holku, kterou důvěrně znáš, protože poslední čtyři měsíce píše jeden horší článek než druhý, všechny články si stěžují a ponižují druhé, třeba i Tvou práci. Bylo mi to líto, protože jsem se občas u ní i nasmála a měla dobré postřehy. Nevím, co to s ní je. Ale fakt se to už nedá číst, nechci číst pořád jak jsou všichni falešní a strašní. Jmenovat nebudu, není důvod.Pak se k tomu přichomýtlo ještě několik dalších blogů, tak jsem to spláchla z jedné vody načisto. Vzato doslova, taky si tímhle článkem „stěžuju“. Vím o tom 🙂 Má však smysl to rozebírat u ní na blogu? To radši napíšu obecný článek.

  2. Taky můžeš do hospody — svobodně si zaskuhráš a místo pouštění nějakého draka můžeš chytit ,-)

  3. Lucienne, samozřejmě vím o čem mluvíš, ale bohužel je to tak, můžeme být smutní, může nám to být líto, ale nic s tím neuděláme… ta hospoda zní jako skvělý nápad:-)

  4. Díky za pochopení pozadí článku. Jinak, mi z toho vychází, že chlapi jako Gomba a Cody doporučují skuhrat v hospodě, já doporučuju skuhrat na kopci v přírodě, celkově je to stejně na draka, páč se nic nevyřeší tam ani tam. Dobré je na tom jenom to, že si to dotyční užijí v obou variantách aktivity 🙂

  5. Skuhrat se chvíli musí, mát dobrý vliv na vlastní psychohygienu! a je jedno kde a jak. Pak se ale musí bouchnout do stolu a říct sakra/kurva/achich/joj dost! Jdeme dál:-) Kašleme na to!

  6. „možná řekne někdo, že se zbytečně rozčiluju, ale mám to v sobě dusit, aby na mém pohřbu lidi s podivem (pokud vůbec někdo přijde) říkali, „tak klidný a vyrovnaný člověk, a ranila ho mrtvice…“? ano, znám takové případy, lidí, kteří se podřizovali, uhýbali, byli „rozumní“, dusili v sobě (spravedlivý) hněv, a trefil je šlak, pak na takových pohřbech se právě taková slova říkávala“(J. E. Frič na http://www.vetusvia.cz…usvia.html o supermarketech, 26. 8. 2008)

  7. 2Cody:Ideály se vždycky hrozně blbě naplňují :)2Henry Psanec:Rozčilovat se má s mírou, protože pokud to děláš pořád, stane se z Tebe kverulant a trefí Tě šlak z rozčilení :)))) Na pohřbu se o Tobě bude následně mluvit jako o „starým cholerikovi“ :)))))))))))

  8. Tady ti neco posilam.Kdyz prave zacinas cist tohle neprestavej nebo seti stane neco spatneho .jmenuji su Daisy,je mi 7let mam blond vlasy adesive oci.Nemam nos a usi jsem mrtva.Pokud tohle neposles 15 lidemzjevim se dnes vecer u tve postele s nozem a zabiju te.tohle nenivtip!Neco dobreho se ti stane v 15:22-nekdo ti zavola nebo k tobepromluvi a rekne MILUJU TE!!! P.S: NEPORUS TO….Sorry ze ti to posilam.Posilam to ze strachu .Ne o sebe ale o sve blizke.Tento dopis pochazi zVenezuely byl vyslan aby zmenil tvuj zivot a udelal te stastnejsi.Poslitento dopis 20 lidem do 96 hodin.Zmeny se dockas do 5 dnu.AlenaKovarikova ktera to poslala 22 lidem v losovani vyhralka automobil .ErikPrazak ktery tomuto dopisu neuveril do 5 dnu dostal rakovinu

Komentáře nejsou povoleny.