Jak bestie navštívila křesťanský e-shop

Níže uvedený obrázek, dnes zachycený, mi připomíná příhodu, kdy jsem šla do křesťanské prodejny mezi Pavlákem a Karlákem a šla jsem koupit nějaké svíce a kadidlo. Zalíbil se mi tam také skvělý kovový růženec z maličkatých růžiček a do druhého dne se mi rozpadl na několik kusů – byl docela těžký a jako kyvadlo zrovna neobstál. Šla jsem ho vrátit a vyměnit za jiný.
Prodavačka se tak na mě podívala a prohlásila, že mi ho ráda vymění, ať si vyberu, protože: "Vás má Pán stejně nejradši."

Zřejmě to tak je, protože mě prozradilo počítadlo na tomto křesťanském e-shopu. Ať dělám, co dělám, všechno vědí 🙂
666

5 komentářů: „Jak bestie navštívila křesťanský e-shop“

  1. 🙂 Prodejnu mez Karlákem a „Ípákem“ znám taky, i já jsem tam chodívala nakupovat růžence pro kamaráda – tožského kněze (ale nikdy si na kvalitu nestěžoval).

  2. Nerad trousím komentáře jako když s*** pes, ale zde mi nedá, abych svůj komentík nepřidal. Mám rád takové ty příhody, jako se obecně říká, náhody. Ačkoliv slovo náhoda je nejen nemagické, ale i nevědecké. Prostě synchronicita. Nejde o přednášku. Jde mi jen o to, že podobné příhody se mi také stávají a to většinou ve chvílích kdy jsem něčím rozptýlen. Většinou to přejdu jen úsměvem jako když na ulici potkám starého známého a ani zdravit se nemusíme. P.S. Nadpis Vašeho článku je jednou z takových příhod

  3. 2Manželka:Mají tam hromadu růženců, možná snad ještě víc než na Petrově v křesťanské prodejně. Je fakt, že růženec je na modlení a ne na to, aby se s ním svištělo vzduchem, takže kajícně přiznávám, že jsem s ním zrovna nezacházela přirozeně jemným způsobem a tedy nic proti kvalitě, kvalitní byl. Výše uvedená prodejna je má oblíbená, takže když jdu okolo, vždycky se stavím a něco koupím. Tam už padlo peněz… Skvělé je, že z Karláku se člověk rovnou dostane z jedné vody načisto do katedrály Sv. Víta a tam může rozjímat.2Medved Snivec:Jenom trus komentáře, já si ráda povídám 🙂 Já takové příhody miluju! Většinou se spojí s jinou náhodou a nakonec je z toho pěkný článeček k pobavení. Mimochodem – jaká synchronicita se pro Tebe váže s nadpisem článku? Jsem zvědavá 🙂

  4. Hm. V oblasti, ve které se pohybuji já, toto číslo představuje karton papírových ručníků. 6660 jsou ve slušné kvalitě a jsou barvy NEBESKY modré.

Komentáře nejsou povoleny.