Topolánek a miminko

Topolánek dal levým hákem po tlamě nevychovanému reportérovi. Topolánek je Muž Na Svém Místě! Topolánek ztrácí nervy u každé kraviny a měl by si zaplatit lekce zvládání hněvu! Média se předbíhají v doporučování vybraného chování pro či proti němu.

Já se ptám však na něco jiného.

Za prvé se ptám, jak mohl Topolánek v prvních povolebních dnech poražení strany, kterou zastupuje, po tolika letech komunikace s médii a jako pán v letech nepředvídat hordy reportérů na každém svém kroku. Z toho vyplývá otázka – může-li každá sebemenší šukací hvězdička dostat od politika fáro s ochrankou, proč Topolánek lítá s miminkem po ulicích?

Za druhé se ptám, jak může Topolánek v povolebním fiasku své strany omlouvat svou nepřítomnost na klíčovém stranickém setkání péčí o syna místo aby byl přítomen jako vůdce své strany a vedl ji.

Za třetí se ptám, kde je matka a proč nechává svého muže lítat po ulicích s malým mimišem v situaci, kdy mu každý fotograf a reportér jde po stopě. V první řadě má chránit to malé a pokud jsou reportéři všude, prostě s mimišem zůstat chvíli v ústraní.

Z toho všeho mi vyplývá jen jediné – Topolánek se záměrně chrání svým dítětem od publicity, načež překročení hranice od reportéra fotícího prchajícího Topolánka s kočárkem v prostém obleku bez kabátu, tedy zřejmě odběhlého od práce, nastává jasně brzo a Topolánek si může vybít vztek, protože "chrání dítě", tedy řízená provokace. V takové situaci dítě nemá co dělat a Topolánek se tomu nepostavil jako chlap, ale jako srab.

Mimochodem, chlap, který si z mediálních důvodů zkrátí své jméno Miroslav na familiérní Mirek a nechá se tak oslovovat oficiálně, aby získal přízeň nuceným "tykáním si", manipuluje o sto sedm. I z tohoto důvodu si myslím, že manipulace veřejností založená na péči o dítě a lítosti nad ubohým sledovaným Topolánkem, jen ukazuje ubohost a srabáckost takové baby v chlapských kalhotech.

Není divu, že ODS dostala na frak. S takovým floutkem ve vedení…

 

ZAUJALO?

Zkuste také:

Koncept kufanditní pumprdentnosti

Rytíř na Mariánském náměstí a detektivní stóry

A protentokrát to vyřešíme

Ranní radiové relace

Rychlý prachy

 

AKTUALIZACE: Doložení původního jména Mirka Topolánka – opravdu to byl Miroslav.

Topolánek jako Miroslav

Topolánek 2

 

39 komentářů: „Topolánek a miminko“

 1. ja bych taktez branila svoje dite.. nesejde na situaci.. myslim ze by to udelal kazdy

 2. Tři naprosto korektní otázky, na které si sama dáváš správnou odpověď. Ano, byla to řízená provokace, a jak se zdá, „Mirek“ začíná hledat další skupinu lidí, která by jej mohla podpořit, když se od něj postupně odvracejí i vlastní z ODS. Tou skupinou jsou ženy, protože zaútočit na jejich city přes „napadené dítě“ je tak snadné! A to je ten, co si říká „chlap s gulama“. Panebože!

 3. /2/ všichni bysme chránili svoje děti, o tom nepochybuji, ale právě proto bysme se s nima nepouštěli někam, kde může dojít k jejich ohrožení.Vzal by si Topolánel svýho syna na fotbalový zápas, kde létají vzduchem pivní láhve, utržené sedačky, hořící světlice?

 4. tak pustila ses do tématu..no ty myšičky mám radši,za sebe..ten hyenistickej způsob focení mi nesedí a reakci chápu na druhou stranu tu pitomost brát sebou dítě do akce kde jsem vystesovanej je nesmysl ale to už začíná samotnou matkou,Talmanka si jistě platí chůvu,ale na tom videu je vidět,že on to dítě při té reakci málem z toho kočárku vyhodil…

 5. 2Kojot:Pravý by byl lepší, že… :)2behame:Přivést dítě do takové situace byl nerozum. Viz článek.2Roj:Bingo! Vidím to stejně.2inka:Ano, o tom to je. Děcko tam nemá co dělat. Pokud mám kolem sebe hordy reportérů a utíkám, reportéři budou utíkat také, protože nemají jak jinak udělat svou práci. Stačí se zastavit a v klidu se nechat poraženecky vyfotit. Pak odejít. Nechodit do mediální války s mimišem a bránit se jím. Fotbalový zápas nebo třeba demonstrace nacistů a romů, na které čekají stovky policistů ze zásahovky, protože se můžou porvat a také to udělají… Ta samá situace. Kdo bude brát ohled na dítě, když je tu situace, na kterou je soustředěna veškerá koncentrace? 2Flee:Mírek by měl děcko nechat doma a jít se porvat s dotyčnýma sám 🙂 Pokud už se rvát chce.2václav:No, téma mě docela zaujalo, takže jsem opustila tradiční myší a esoterické krajiny a vyjádřila se nad blbem. Jinak to vidím stejně.

 6. /8/ možná jde o jakýsi neuvážený pokus o zviditelnění „v dobrém světle“. Dost mi to připomíná případ Kateřiny Au Au, která se nechala „zmlátit“ policajtem, aby vzápětí se Zelenými zasedla po volbách do parlamentních lavic :o)

 7. Ano, může to tak být. „Najednou“ je dobrým otcem. Kateřina Au Au, která tahá děti do demonstrací do přední linie, kde se to bije, ta mi také nepřijde normální, byť jsou děti o něco starší. Pokud si má dítě nabít hubu, ať to udělá z vlastní mladické nerozvážnosti. Topolánek se nemá co zviditelňovat v takové situaci miminkem, protože mimčo může přijít k úhoně velmi lehce.

 8. K tomu Mirkovi: http://www.topolanek.cz…mp;ofs=41 (6/5/2006). Pokud ho tak pojmenovali rodiče, budiž, pokud ne, je to asi stejně hezké, když si Anthony Charles Lynton Blair nechá říkat Tony. Myslím, že Churchillovi by asi ve sněmovně nikdo neříkal, „Hele, Winnie“.S dítětem souhlasím. Vzpomněl jsem si u toho na Michaela Jacksona; jenže MJ je asi trochu na hlavu…

 9. jenom takovej malej postřeh: zajímalo by mne, jak se Topolánek podepisoval na veřejných dokumentech, jestli jako Miroslav a nebo Mirek. V tom druhém případě by byly všechny smlouvy a dojednání evidentně neplatné :o)))

 10. Ad jméno: Viz aktualizovaný článek – i s odkazy, stačí se prokliknout přes obrázek. Že je možné se přejmenovat vím na vlastní kůži. Proč by to kvůli popularitě nemohl udělat i Topolánek… Přeci jenom říkat někomu Mirku místo Miroslave, dělá s psychikou druhého divy. Proto si myslím, že hra s dítětem je prostě hra, manipulace. Je to vypočítané na efekt, stejně jako jméno.2moravačka:Dík.

 11. 2 Inka: Ne, nebyly by neplatné. Já se například podepisuju jako Jar Polák a taky je to platné. Jde o podpisový vzor. Pokud jde o případnou změnu jména, tak to není problém, jen pokud by na nějakém dokumentu po změně bylo uvedeno staré jméno.

 12. A, vida. Proč nejsem překvapený? Nechceš napsat něco o jménech bylo myšleno tak, že Ty ses přejmenovala podle toho, jak se cítíš. Jsou děti, které zase dostávají šílená jména. A tak.

 13. asi jsem osel. můj osobní dojem je, že při té štvanici prostě nemuselo jít zrovna o nějaký jak se tu píše vykonstruovaný protest, ale prostě o cestu domů s dítětem. v normalizovaným státě nebo ne? zrůdy jako paparazi nikdo nemiluje a útočí se na premiéra při cestě s dítětem, no neskutečný stát,.

 14. tady se nemůže premiér cítit bezpečně\,na cestě domů? A většina lidí ve státě přece fandí té demokratické straně s božíčku oranžovou šálou kolem krku. Voni jsou slušní soudruzi, tak proč ta štvanice na představitele státu. De..lní besedy o tom, zda je Mirek či Miroslav, no ta úroveň

 15. No jsem osel a tiše panu Miroslavu Topolánkovi závidím, že si mohl toto dovolit. Spousta nevychovanců by měla dostat přes , a ne se pořád skrývat za to, kdo má zachovávat v této gubernii dobré mravy a kdo smí bejt soudruhy uznávaným dobytkem. Štvanice na premiéra, no hnus, hnus.

Komentáře nejsou povoleny.