Pomsta agresivnímu řidiči

Říká se, že pomsta bude sladká. Sladká jako krev. Inu, někdy se to tak přihodí a je sladká jako… hmm… pomstička.

Myslím, že promluvím za všechny dobré chodce, kteří jsou mrtví, poškození či jinak nakrknutí cizím arogantním autem, které řídí blbec. Chce to pomstu!

Jdu takhle večer ulicí s vlčačkou na procházku. U vedlejšího domu je zákaz zastavení – vjezd do garáží za vraty. Chodník je tomuto jasně červeně okachličkován a přizpůsoben. Je to Chodník, tudíž se po něm Chodí. Já se díky bílému, vyleštěnému, dobře dvoumilionovému, velkému osobnímu autu plazím u plotu bokem s vydechlým břichem, protože milé několikametrové auto je najeté na celém chodníku naštorc, půl zadku do silnice, kde další řidiči aby to vycouvali, pokud se vůbec chtějí dostat o metr dál. Situace na ránu.

Za dalších dvacet minut se vracím a autíčko tam stojí stále. Policajti jsou jako vždycky někde jinde a právo se spravedlností šlo na čaj dobře pokecat. Chucpe situace!

Eliška se zrovna vykadila. Beru hovno do pytlíku a… Při cestě bokem kolem autího čumáku mu skládám se zlomyslným úsměvem pytlík plný teplé nadílky přímo za stěrač.

Ano, jsem hnusná. Ovšem konečně aspoň nějakému nabobovi dal někdo najevo, jaká to je sračka, když nemá ani tu základní slušnost nechat chodci půl metru chodníku a stojí na zákazu zastavení tak dlouhou dobu. Vlastníkům drahých aut, kterým patří silnice a jejich krédem je "ať všichni chodci uhnou stranou", už chci dlouho něco od plic říct, takže – konečně cílená akce.

Ovšem, kdybych byla fakt ostrá, jako že jsem se rozhodla nebýt, pytlík bych si odnesla s sebou. Obsah by však na autě zůstal pěkně přilepený…

23 komentářů: „Pomsta agresivnímu řidiči“

 1. taky řešení u nás kolegové z práce volají na policii a nahlašují občanskou neposlušnost,no ale svět chodců je a bude v očích řidiče vždy bezvýznamný..

 2. Prosím? Rozuměl jsem dobře? Jenom jedno malé howinko? Řečeno slovy českého klasika: „A není to málo Antone Pavloviči?“

 3. 2Roj:Trochu toho lituju, no… Kdy se zase taková příležitost naskytne :)))2václav:Také mě to napadlo, ale přišlo mi to, narozdíl od hovna za stěračem, docela nízké a dost málo vtipné :)2MedvedSnivec:Je to málo! Vášeň však není všechno :)2Gomba:Gombo, popravdě řečeno trochu čekám, kdy tu nějaký šprýmař řekne: „Tak to jsi byla Ty!“ 🙂 A pak řekne značku auta a mě vomejou :)))K tomu mě ještě napadá, zdali se cítíš být zmíněným článkem dotčen v profesionálních dovednostech Velkého Řidiče :)2inka:No, řidič si to nemyslel, když sundaval pytlík a opatrně ho odnášel na zdivo plotu… Ten si zřejmě myslel: „No to se mi snad jenom zdá…“ 🙂

 4. Mělas je tam dát samotné. Třeba by se je poksil odstranit stěračem. Jinak to je zajímavé. Tvůj i můj poslední příspěvek jsou oba, s prominutím, o hovně.

 5. 2Henry Psanec:Možná, že měla. Tenkrát jsem se rozhodla jinak. Čas nevrátím a zas tak mě nenaštval. Ano, všimla jsem si, že knížka o tom, kdo se krtkovi vykakal na hlavu, neušla Tvé ani Kojotově pozornosti. Zajímavé, o čem všem píšeme či si povídáme 🙂 Nevynecháme opravdu nic.

 6. 2 Lucienne: Ó nikolivěk ,-)Považuji se za obyčejného řidiče, který toho akorát dost najezdí 🙂

 7. Já ji znám už roky, jen jsem se divil, že ji Kojot ještě neznal. Překvapilo mne, na kolik citátů jsem si v té souvislosti vzpomněl…

 8. 2Gomba:Když já strašně nerada rozhazuji chlapy před novým rokem. Ale příští rok bude dlouhý, tak snad to přežijeme bez ztráty kytičky.

 9. 2Henry Psanec:Popravdě řečeno jsem o ní kdysi taky slyšela a pak to, jako naprosto nepodstatnou informaci, vypustila. Pak se divím znovu a znovu 🙂

 10. Můžeš na sebe být hrdá! Málo kdo veřejně přizná, jak velkou dávku zášti, hlouposti a nabubřelosti v sobě nosí a ty jsi to zvládla jedním krátkým článkem. Respekt před tebou.

 11. 2Respekt:Přiznávám, že jsem člověk. Dokonce se k tomu přiznávám veřejně. Kde máš své stránky Ty, ať si také ostatní mohou počíst, jaký jsi skvělý člověk, zcela bez chybičky. Pořád mám pocit, že Benda a spol jsou takoví neuspokojení. Potřebujete-li kajícné přiznání, že jsem tupec, blbec a omezenec, máte ho mít. Přiznávám se. Veřejně. Stačí už konečně, abys přestal otravovat?

 12. 2Respet:Proč vysíráš pokaždé z jiné IP i na Štědrý den? Vypadá to, že to puzení neustále říkat druhému jaký je má cosi psychiatrického do sebe. Dokonce i o duchovním svátku klidu a míru… Není to už obsese, respektive, máš to opravdu zapotřebí místo klidného dne stráveného s rodinou v pohodě u svíček? To jako alternativa k psaní komentářů bez přidané konstruktivní hodnoty, protože Tebe to zjevně nenapadne.Ad komentáře:Názor je něco, co s udělá kdekomu a má to pak cenu kožešiny ze starého krtka. Odkazuji Tě na Dentovo desatero, se kterým se ztotožňuji. http://jdem.cz/agxs0.

 13. 2 Respekt: No ty toho tedy naprdolíš, jen co je pravda. Respekt koho? Ke komu? Máš máslo na hlavě a taky parkuješ jako kretén? Kristova noho…

 14. Já podobnému dementovi prostě probodl gumu, a bylo vymalováno. Naštěstí sebou dost často nosím pořádný kampfmesser. Běžně volám policii, ale na Vánoce jsem je nechtěl otravovat, jen ať si kluci co maj chudáci službu v pohodě na stanici u kafíčka a televizky posedí…Respekte, pošli mi kde tě mohu potkat, dám ti s potěšením pár přes hubu až ti uši spadnou z tvé prázdné, dementní palice až ke tvé sprosté hubě – grátis!

Komentáře nejsou povoleny.