Iveta Bartošová a její nové módní šlapátko

Šlapátko na paty, co zove se manžel.

Cestu téhle ženy vcelku sleduji a nedá mi to, abych nepoukázala na pár drobností.

Iveta Bartošová byla milenkou Ladislava Štaidla, s ním měla syna Artura, který nyní dospívá. Štaidl je silný muž, nepochybuji o síle jeho potomka už proto, že je odkojený slávou obou rodičů a to jednoho poznamená. Ladislav si Ivetu nikdy nevzal, po několika letech se rozešli a každý začal žít na vlastní pěst.

Iveta a Artur

Iveta měla deprese a k tomu si k sobě pustila další silné muže, ovšem síla není vždy v rukou moudrosti, takže došlo na rány. Pár takových pádů a sklenička se hodí. Silná žena si přizná, že pije často a uleví jí to. Nastupuje léčebna a odvykací kůra. I díky tomuto Iveta přibere pár kilo navíc.

Naskytne se další muž? Silný a přitom moudrý? Potkají se na večírku. On právě zhubl dvacet kilo, rozvedený, Míša Kuklová je docela fajn holka. Co na tom, že mu visí na krku pár desítek milionů dluhů. Je silný, od Kuklové asi docela vychovaný, riziko přebrání cizí ženou malé. Už by mohl vědět, co žena potřebuje. Třeba se poučil. Vysoký, krásný a urostlý muž, skoro… princ. Něco mu chybí, to se ale v budoucnu, 5. září 2008 spraví. Muž, který je zvyklý riskovat a prohrávat, dostane okusit pocitu vítězství.

Bartošová a Pomeje

Ovšem, manažer. Menežuje Ivetinu postavu a s ní i Ivetin šatník. Iveta díky svému novému trenérovi shodí další kila a on už ví, jak na ni. Iveta přichází o to nejcennější, co každá žena má, o vůli řídit vlastní život a své tělo. Teď má všechno pevně v rukou On. Svůj nově nabytý chomout proměnil v pevné opratě. Nepochybuji o tom, že opratě umí používat na všechny způsoby, Míša byla vcelku domácí puťka. Osamocená žena potácející se od jednoho soudu o dítě ke druhému, je dostatečně naměkko. Dítě bylo odebráno a teď? Čeká. Čekají společně… Dostat napráskáno od Štaidla bolí. Opora se hodí. Pavučina se splétá z mnoha nitek, jojo není na konci nitě věčně. I ono čeká na výsledné zhoupnutí nahoru a kdesi tam visí možnost propadu dolů, jojo žije jen současností.

Iveta na premiéře Mony Lisy

Napasována do kožené bundičky do pasu a vysokých kozaček, obchází tu dvaačtyřicetiletá šestnáctka. Co na tom, že na to nemá ani postavu ani nohy. On to přece musí vědět líp, přestože zjevně podle prdlých oblečků jeho ženy ještě nevyrostl z puberty. Iveta přiznává, že šatník vybírá Jiří, posilovnu a program řídí Jiří pevnou rukou, dokonce bude pod jeho pevnou rukou i rychle těhotná, jak říká v dnešním Rytmu života. Manažer. Co na tom, že podepsaná smlouva ohledně muzikálu Mona Lisa říká, že zpěvačka nesmí otěhotnět v roce 2009. Riziko na sebe přebírá Jiří, podle všeho. Riskovat s cizím životem vlastní ženy je tak snadné… Iveta by bez něj a jeho tvrdé ruky nebyla tam, kde je, dle svých slov.

Otázkou je, kolik za to zaplatí. Některé hodnoty se ztrácejí téměř neviditelně a tak lehce… Přitom je jejich hodnota nevyčíslitelná. Mocenský boj uvnitř svazku vztahu nesvědčí. Artur nebude držet věčně. Silní muži mají jednu nespornou výhodu – jsou silní a mají vlastní vůli. Vůle rovná se moc a láska je mocná, ovšem tváří se obrací jak ke komu. Obrácenou tváří je bezmoc a já si mohu jenom přát, aby Ivetě nechutnala moc hořce.

Iveta v černém

 

ZAUJALO?

Zkuste také:

Tři oříšky pro Popelku

Conan

Topolánek a miminko

Rychlý prachy

Chlupatou, chlupatou, tu já mám nejradši

9 komentářů: „Iveta Bartošová a její nové módní šlapátko“

  1. To jsi pěkně vystihla. A k tomu všechny ty „manažerovo“ sliby-chyby (prstýnky a spol.), to zkrátka dobře dopadnout nemůže. Kolik jim dáváš? Rok? Dva? [úsměv]

  2. Já myslím, že ona se bude hodně snažit, aby mu vyhověla. V tom vidím problém, stejně jako v jeho špatném odhadu a chození přes přílišné riziko. Bojím se, že na ni nebude brát žádné ohledy a nakonec skončí stejně jako se Štaidlem – bude ji bít stejně jako předchozí partneři. Je sakra těžké být podle partnerových představ, pokud je do ženy vložena taková povinnost. A do ní vložena je. Otázkou je, kdy přijde první a další selhání, které nutně musí přijít. A navíc – její první svatba, pro ni dělaná princeznovská, ona udělá cokoli, aby rodinný krb udržela. Arturovi zbývá šest let do plnoletosti – myslím, že se nakonec dohodnou, že bude s otcem, ať už je otec jakýkoli – bude tam mít větší klid. Tak tři, čtyři roky tomu dávám. Myslím, že na ni čeká ještě jeden partner. Tipuju to na vysokého blonďáka. Šest až deset let. Přeju jí, aby to všechno přežila. Uvidíme, zda mé pocity byly správné. Jsou to jen pocity…

  3. Tak to se shodujeme, nejdřív jsem myslel na zhruba dva roky, ale pak jsem si uvědomil, jak vysněné a vymalované to všechno bylo, takže jsem ještě dva přidal – na tři až čtyři. Než si připustí, že sáhla vedle. Máš pro ni slabost? Já moc ne, písničky se mi líbí tak dvě, tři, vizuálně také ne a okolnosti svatby jsem sledoval spíš mimochodem, bylo to všude.

  4. Jak člověk sleduje denní tisk, dozví se spoustu informací o hromadě lidí. Měla jsem ji ráda jako malá holka, jsme zhruba stejně staří, takže skupina Kroky Ti nebude neznámá. Internet je mocný čaroděj a informace jsou všude. Její aktuální písničky neznám, bez rádia a televize je člověk dost osvobozen od nových hitů kohokoli. Je mi sympatická jako jakákoli jiná ženská, která se s tím pere. Vůbec to nemá jednoduchý.

  5. Ano, obrázek znám, protože jsme s Kojotem pravidelnými návštěvníky Tvých obrázkových stránek 🙂 Kde se v Tobě bere ta genialita… Hmmm :)))

  6. [6] Tož podle Modony jsem sobecky sežral větší část Šalamounova hovna, než mi náleželo. A jako by to nestačilo, pustil jsem se prý i do Klausova… 😉

  7. To je tak, když si někdo už v mládí hraje na středoškolského profesora a pak se mu to vrátí :)))

Komentáře nejsou povoleny.