Jak mi maminka udělala radost

A to rovnou dvakrát.

Má maminka už má přes šest křížků. Zápasila už s několika mobily a zvlášť ten první opravdu neměla ráda z celého srdce. Byl to krám, který ji neposlouchal a ne a ne a ne se do toho dostat. Dnes? Já jsem ta, kdo už má sedm let starý mobil a nechce se ho za žádnou cenu vzdát, protože s ním umí a protože žádné nové krámy prostě nechce.

Maminka si nadělila před ani ne týdnem nový mobil. Dnes mi přišla zpráva od T-zones, že tam mám MMS, protože můj mobil MMS prostě neumí. Neumí ani polyfonní melodie, umí telefonovat a umí smskovat. A je hezký, elegantní a nadčasový.

Před pár dny jsem se zmínila, že v žádném výprodeji kalendářů na rok 2009 nemůžu najít žádný s mořskými živočichy. Loni jsem za 29,-Kč ve Slevněnce na Lidické v Brně koupila právě takový kalendář a celý rok jsem pak byla spokojená, protože jsem koukala na sasanky a mořské koníky a rybičky a tak.

Víte, jaká byla první MMS od mé maminky?

9 komentářů: „Jak mi maminka udělala radost“

  1. Spíš telempatická, ne? (slovo odvozené od telepatie). No jo, holt si rozumíte :).

  2. Ale jo… Bývaly doby, kdy to takové nebylo, ale třeba nám to teď vydrží o něco déle. Musím říci, že přestěhování se do Brna náš vztah významně vylepšilo.

  3. Mimochodem už jsem si začínal dělat starosti, když se tak dlouho neobjevoval žádný článek.

  4. :-)) maminka, co nechce zadne nove kramy. pobavilas. ( pres me relativni, cca pulkove, mladi jsem doted mms pres dvojnasobny pokus nedokazala odeslat ani jednu. ale – UZ – jsem si tri vyzvedla. 🙂 )

Komentáře nejsou povoleny.