Oblíbená hra

"Jsem had, kde jsem?"

V naší domácnosti není nikdy bezpečno. I když se třeba rok nic nestane, tak člověk najednou vejde do dveří a zjistí, že bosou nohou tancuje hru: "Jsem had, kde jsem?"

Hadi neútočí, dokud na ně někdo nešlápne. Oni se de facto brání. To ti špatní chovatelé dopustí, aby had utekl. Hanebné.

"Jsem had, kde jsem?"

Elaphe obsoleta není známá svou smrtelnou jedovatostí, ale velikostí (150-250 cm) a nevrlostí, která ke kousnutím vede. Beru sněhule, kabát na paty, hadr. Had zalézá za skříň. Není mu to dovoleno. Třikráte vyklouzne had z hadru, počtvrté pod pohrůžkou zabití a pořádného podržení za krkem putuje do terárka.

Manžel nedávno dokoupil ještě jednu Elaphe obsoletu. Zdrhly obě.

"Jsem dva hadi…"

Pane, pojďte si hrát…

Elaphe obsoleta

5 komentářů: „Oblíbená hra“

  1. Je to pitomé. Jednou za čas se to stane a člověk si pak připadá jako idiot. Jinak ten uprchlý had je opravdu zcela neškodný. Jen aby se mu něco nestalo…. 😦

  2. A jak se má potkánek? Nálezkyně se na něj zde ptala jak se mu daří….

  3. Potkánek přežil bronchitidu, po antibiotikách, která nám sežral pomalu i se lžičkou a rukou se z toho dostával dalších čtrnáct dní, protože nebyla odvaha ho vzít k veterinářce, kterou by dozajista pokousal, stejně jako nás. Být kov k jídlu, sežere i ten. Když mu čistíme klec, vždy vyndám s respektem několik lžic a lžiček, které mi neuvěřitelnou silou vyrval z ruky i se žrádlem, protože ho nešidím vzhledem k ostatním potkanům, ač je lidožravý. Prostě ten přežije všechno… Takže děkuju za optání, daří se mu skvěle, je dobře 600ti gramový a být dovoleny potkyší zápasy, byl by to přeborník. Bál by se ho i pitbul…

  4. Jen dodávám, že had byl po cca 14 dnech v prostoru nalezen – Lucienne jej objevila v koupelně, kam se patrně šel napít. Je v pořádku.

Komentáře nejsou povoleny.