Ideální muž

Můj ideální muž dokáže mlčky sedět vedle mě a koukat na město za zapadajícího slunce. Má opravdu dlouhé vousy a proč to nepřiznat, opravdu, ale opravdu dlouhý ocas.

Umí to výborně především s dráty. Neptá se a rovnou dělá. Elektronika je prostě jeho, nejvíc miluje výpočetní techniku. Na tu je opravdu expert, montuje se do kde čeho.

Miluje, když se můžeme hodiny mazlit. Rád také usne v mém náručí.

Nedělá si problémy s nějakou etiketou – na záchod chodí kdy se mu zachce a hledání místa pro potřebu pro něho nepředstavuje žádnou práci. Vlastně jsem si nevšimla, že by jakákoli životní situace pro něho představovala nějakou zátěž.

Má pořád příjemnou tělovou barvu, je voňavý, hebký a vždycky voní jako burákové máslo, zvlášť na zádech. Navíc miluje mé drbání.

Nediskutuje o tom, co by mohlo být a není, nikdy nic nenamítá proti studené večeři. Vždycky všechno sní a nepotřebuje k tomu horu hořčice, křenu či tatarky. Vlastně mu stačí trochu obilí, nějaké ty křupky, jogurt a zbytky od stolu.

Je vždy upřímný, ještě jsem ho nepřistihla, že by lhal.

Myje se průběžně a nikdy z něj necítím alkohol, cigarety a pot, jako z některých kolemjdoucích mužů.

Je vždy skromný, milý a po ruce, když je člověku smutno a chce strávit pár chvil ve dvou.

A úplně nejradši sedí na klíně nebo na rameni 🙂 Jo, a nic nenamítá na přezdívku "Buráku"!

Amíšek

7 komentářů: „Ideální muž“

  1. Dobrá dobrá… Tak já ho tedy napíšu. Skutečnost je velmi prozaická – před třemi lety jsem si uložila náčrt příspěvku do "naprogramovaných" a on se mi za tu dobu nevědomky proklouzl do publikovaných. Zatím jsem ho uložila o další tři roky dopředu s tím, že se k němu někdy dostanu. Tak to je se spoustou mých nápadů na články. Ale dobře, vyslyším hlas lidu a napíšu ho. Do konce týdne. Doufám…

  2. to je potkýšek Amíšek? vyzerá ako veľký zvedavec. pekný článoček.

  3. to je potkýšek Amíšek? vyzerá ako veľký zvedavec. pekný článoček.

Komentáře nejsou povoleny.