Co si muži myslí o umělých nehtech

"Víš o čem přemýšlím?" Ptám se Kojota u snídaně.

"Hmm…"

"Že si nechám udělat ještě takové ty pěkné, dlouhé nehty."

"A víš, co se mi nelíbí?" Říká Kojot. "To, jak si ženský lepí na nehty lopatky."

"LOPATKY???"

"No. Ještě se musím některé slečny zeptat, co tím nabírá."

"Tak nic." Říkám smutně já a hledím na své nehty, odřené od drátěnky, jak jsem řádila při mytí nádobí a sporáku.

Sen se rozplývá…

12 komentářů: „Co si muži myslí o umělých nehtech“

 1. Taky přemýšlím, jestli se i nalepovací dlouhé nehty používají ke stavbě Naglfaru nebo nebo ne…

 2. Hehe, jo. Mně se taky nelbí. Ani francouzské (děsně nepřirozené), ani dlouhé (drápy, o praktičnosti nemluvě), ani pomalované (nejlepší je když několik hodin malují mini obrázky a ono to pak z dálky vypadá jako flekatý lak).

 3. Minulý týden u nás byla na návštěvě jedna dáma s tímhle "vylepšením". Sledoval jsem pobaveně, jak na miniaturním mobilu vyklofává cosi do klávesnice a nabídl jí nůžky. Odmítla… Inu, je to její boj. 🙂

 4. já umělé nehty mám, dělám s nimi úplně všechno a pořád vypadají pěkně a upraveně. Jde jen o to, nechat si je udělat decentní a ne příliš dlouhé…jestli se ti líbí, udělat si je nechej a na cizí názor nedej… můj Milovaný z toho taky nebyl nadšený a teď se mu líbí (nejvíc obyč bílá francie :o))

 5. 2Kojot:Tenkrát ještě umělé nehty nebyly a dnes už v Naglfar nikdo prakticky nevěří, myslím bojem…2Wu:Nojo, když Ty jsi takový přírodní muž, to já o Tobě vím :)2@Teo:Jojo, někdy se taky divím, jak taková dáma může existovat. Nevidím jich kolem sebe moc, ale některé mám v paměti pořád. Zaujmou a už nepustí.2jarmilka:Díky za vzpruhu. Jdu do toho!

 6. Úplně se děsím kam až Tvoje znalosti o mé přírodnosti sahají [trochu vyděšený úsměv]

 7. No, neber to jako nepřirozenou záležitost 🙂 Stačilo se trochu otevřít u článku o holení žen, pamatuješ?

 8. Ale jo, vzpomněl jsem si, akorát jsem si nepamatoval co přesně jsem na sebe vykecal [mrk].

 9. Dneska jsem si ve městě všiml, že na hlavní třídě otevřeli nehtové studio. Bizarní pohled. Pět zaměstnanců v řadě v rouškách a v bílých pláštích kouzlí tu krásu ;).

 10. Ty umělé pařáty to je něco tak hnusného, ošklivého, nepřirozeného, pro mne to skoro hraničící s nekromancií, fuj…hlavně na staré ženské je to k pozvracení, fakt.

 11. já je nemůžu, ale souhlasím s jarmilkou decentní délka a téměř přirozený vzhled dělá divy-fakt to působí i na mě..jestli máš potíže s naturel vzhledem-jdi do toho, a když ti to udělá radost, o to víc!

Komentáře nejsou povoleny.