Pětiminutovka ve fitku

Chodím do fitcentra a podle trenéra je nejlepší na rozehřátí rotoped. Což o to, každá posilovna má na rotopedech jiné stopky, ale všechno je to na jedno brdo, no ne?

Když jsem přišla podruhé a zmáčkla čudlík na stopkách, podivila jsem se, že čas tak pomalu ubíhá.

Co to mám s časem? Ptala jsem se sama sebe. To ještě není pět minut??? Pot se perlil na čele.

Při čísle 4:89 jsem pochopila.

Pětikilometrovka holt trvá trochu dýl…

3 komentáře: „Pětiminutovka ve fitku“

  1. to znám a držím palce do dalších návštěv fitka…mě to brzo přešlo a nakonec toza mě vyřešil všechno čas…jsi bezvadná ženská!!!

  2. Chodíš do FITKA…..:D ?!…no to si děláš kozy, sádlonoško. Ten tvůj kriplík nám na FB nabídl tvoje fýzis naživo děvče. To hnusně obézní obrýlený cosi, které do kamery přeslazeným hlasem přizvukuje Vydrovi a potkan mu při tom rejdí mezi špeky, je naše esotérička Lucienne. Od zvířete tedy pozoruhodný výkon narvat se pod ten otřesnej hadr, ve kterým si narvaná a ty hromady sádla, milá Lucienne (alespoň to jméno, že…:D). Pozoruhodný je ovšem i počin trpajzlíka a lempla Jarouše (chudáček se střídavě přihlouple usmívá a střídavě kuňká jako školáček….MÁG…hi,hi,hi…), který tebe, sebe a ten váš chlív ala Chánov předvedl "světu". Narcismus jak vidno je silnější než soudnost. Příště se se přihlaště do pořadu "jste to, co jíte", Mařeno. A nezapomeňte nám to opakovaně avízovat.

Komentáře nejsou povoleny.