Letošní úroda koček s hudebním sluchem je víc než dobrá

A naše letošní černé koťátko je jedno z nich.

Před časem jsme dostali nadbytečný gramec z přízně a s ním kupu, nebo spíš deset až dvacet kup, desek. Všechno jsou to věci, které jsem poslouchala jako malá holka, což poslechem vytváří přímořez do dětství. Druhý fakt je, že Gott dojetím zaslzel u ČS Superstarovského songu Už z hor zní zvon. Drama bylo v zárodku.

Pochopitelně se mi v hlavě zkratkově přepla deska s písní z dětství, přítomnost gramce a s velkou pravděpodobností i doličné desky. Abyste byli v obraze – u nás je většinou klid, takzvané ticho prosté šumů komerčního světa. Je-li to dobře nebo ne, čert ví. Prostě to tak je. Zvířata přes den chrápou ve svých pelíškách a neruší je nic. O to větší je potom překvápko v podobě hrané hudby.

Pískomilové stáli na prvním patře klece a opřeni jeden o druhého poslouchali s vytržením surimat z reklamy na Sazku.

Kočka si vylezla na terárko s hadem zovícím se Iluze a poslouchala s takovým zaujetím, až měla hlavičku na stranu. Doslova vypadala jak ten pes před prvorepublikovým gramofonem. Zírala nebetyčně. Naprosto nechápala. Co to je??? Byl to ještě kufanditnější výraz než opravdová překvapenost z její nesmírné zvědavosti, která, jak říká Kojot, ji jednou dozajista zabije. Ta by totiž byla schopna skočit do hrnce vřící vody, aby zjistila, proč se tam tvoří ty prskající bublinky.

Vlčačka Eliška si vlezla poblíž a stulila se do klubíčka.

Gott zněll…

Voice

 

10 komentářů: „Letošní úroda koček s hudebním sluchem je víc než dobrá“

  1. Jedna malá, černá kočička poslouchala Káju Gotíčka.Gottův hlas jako zvon z gramce znělcelý "kojotí" zvěřinec úžasem oněměl. ;o)))Ahoj, Lucienne, už jsem tu párkrát byla, ale koment Ti píšu poprvé. Hezký den. ;o)

  2. Není vůbec zač. Trochu jsem se bála napsat, po výzvě nahoře, ať hledíme komentovat smysluplně. Já povětšinou komentuju nesmyslu plně, jak by mohl potvrdit Henry, který se, ne vlastní vinou, stal terčem mnoha mých extravagantních komentů. Ále co, smazat se to přece dá vždycky, no ne? ;o)))

  3. Tak víš co… S Kojotem blogujeme už nějakej pátek a máme už i vlastní anonymy. Je s nima docela prdel a víceméně ta výzva je určena jejich lepšímu já. Zřejmě marně, ale přesto to zkoušíme 🙂

  4. Gratulaceee! Mě anonym zatím ještě nenašel (tluču do papundeklu)! Akorát se občas někdo zapomene podepsat… ;o)))

  5. Nojo, sereblita :))) Máš se na co těšit! Krásný, moudrý slova o sobě, o tom co děláš, jakej máš domov, jakýho partnera, jaký tělo, jaký koníčky a tak. Docela milý.

  6. Jóóó? Tak to se mám na co těšit! Zatracený anonymi… I když to zvednutí návštěvnosti… hmm, možná se to vyplatí…Občas sere, občas blitá, ale takhle všecko v jednom, to snad ani néé! ;o)))

  7. No, je zhruba 5x větší pravděpodobnost, že čtyři z pěti anonymů Tě znají osobně. Tak v jednom z pěti případů je to někdo, kdo si ho honí skrz netová moudra. Dokonce to může být i žena, jak ji měla jedna moje známá. Ale většinou votravujou chlapi. Jsou to takový nuly, co nemají co by je bavilo. A tak… Hele čtyři roky se s nima setkávám, tak už je mám na háku.

Komentáře nejsou povoleny.