Archandělé mají péřová křídla

Toť poznatek ze včerejška. Bomba. Péřová křídla znamenají, že jsou spříznění s ptactvem. Druhá bomba. Je snad ptactvo božím poslem? Zřejmě ano. Tušíte správně. Podařilo se mi vyvolat archanděla.

To, že vídám občas anděly, považuji za jednoznačnou a docela pěknou skutečnost. K archandělovi za mými zády však vedla cesta plná zákrut a několik malých či větších tragedií.

Především – před třemi dny už jsem vyslovila vážnou prosbu o nový oltář. O prostor. Prostě třicet na dvacet centimetrů už dlouho nevyhovovalo a nějak se mi nedařilo spojit realitu s novým oltářem. To, že najednou umřel činčilák Arnie je tedy možná i moje chyba. Pak však bylo možno přesunout potkana Amiška na Arnieho místo a místa bylo kupodivu zgruntu metr na třicet centimetrů. Takže jedna dobrá a jedna špatná zpráva.

Pak nějaké osobní špatné zprávy a indikace – nový oltář – se stala realitou. Že si pomáhám v intuici a myšlenkových vjemech kyvadlem, je moje osobitá technika. Kyvadlo ukázalo na velké karty archandělů, určilo kteří to mají na oltáři být, kde mají být, jak mají být a proč jsem neřešila. Mimochodem, tak obětní oltář jsem v životě neměla. Tolik mouky, soli a kadidla jsem v životě neobětovala, dokonale jsem byla překvapená množstvím, které na oltář chtělo. Připadala jsem si jako Sandtnerka – vezmi nějaké to kilčo soli, mouky a kadidla, vraz do toho třicet vajec… Ale najednou to bylo a fungovalo to. Energetický vichr vál i metr od oltáře a bylo to super. Dokonce se uplatnilo i několik kilogramů polodrahokamů.

Další den jsem ráno přemýšlela, zda zapálit kromě čajové i dvaceticentimetrovou žlutou svíci. Pak jsem to uviděla. Archandělí křídlo. Bylo to i na mě moc a byla jsem chvíli v šoku. To, že jsem se v minulosti dvakrát osobně setkala s archandělem Michaelem, dotvrdilo dnešní setkání. Předtím tam bylo hrozně moc světla a dnes se mě jedno archandělí křídlo skoro dotýkalo. Rozdíl byl v centimetrech. Několika. Šok. Ne, že by se mě jako vdané ženy muž nedotkl jak je rok dlouhý – Kojot mi úžasně škrábe záda 😉 – ale archanděl? Huf. Huf. Huf. Není to svého stylu nevěra?

A tak to zpracovávám, svíčky hoří, oltář září a na mé straně přibývá osobních dobrých zpráv. Funguje to.

Ale zatra… Takových obětí.

6 komentářů: „Archandělé mají péřová křídla“

  1. A že umřel činčilák, to je teda překvapení. Zrovně teď – nedávno tady byla jeho fotka!Takoví heboučcí tvorové by měli být věční, aby se na dně dalo věčně sahat (pokud to oni dovolují:-)

  2. Bylo to překvapení i pro nás. Běhal čiperně do poslední chvíle. Když žil, dělali jsme si z jeho netýkavosti srandu, že z něj necháme udělat rukavici. Jak umřel, viděli jsme, že byl na rukavici moc malý… Ne, to je černej humor. Bylo to zvířátko hopkací a netlapkací. Byl to takový samotář, Arnie vědec. Proč umřel – nevíme. Asi něco vnitřního. Ale z vyššího hlediska – měl stejně velkou klec jako Amiš a teď je to tu prostě lepší, vymakanější. Tak to prostě je. Někdy se vyšší síly rozhodnou, že to prostě bude takhle, ať chceš nebo ne. Nemá smysl si to klást za vinu, vzhledem k tomu, co se dělo potom a co přítomnost oltáře vytvořila za synchronicity, bylo to klasicky život jeho za život můj. Je to prostě tak, ač je to z běžného hlediska "hrozné".

  3. Nazdar Mistrová,je vidět že mne dáváš druhou šanci.Ten tvůj panáček mne,ale zase vyhodil jako holá lebka cigána z hospody,jenom proto,že jsem mu zase říkal, to co si myslím!!Jeho blog je opravdový oltář.Lež od pravdy podle hesla sláva vítězům a čest poraženým?Ty jseš ale uplně z jiného těsta.Jseš opravdová žena.U žen je známo že jsou někdy bud jako ženská intuice nebo ženská hysterie.Tímto někdy pořádají byčí zápasy mezi vědcama a mystikama jako mezi maniakama a schizofrenikama,aby museli brát silnější a silnější cigarety anebo prášky..Tím nenarážím na tebe.I tak jsem,ale zvědav jestli mne to típneš nebo netípneš.Dobrý článek.Měj se fajn,čau.

Komentáře nejsou povoleny.