Kočkožrouti

Aneb kočky jedny mlsný nevycválaný, měla bych říct 🙂 ale neřeknu. My máme kočky vycválaný. To jenom v obchodech nám po nákupu za drápky zůstávají malé pytlíčky pro mlsné jazýčky. Vzorky.

"A můžete to tady potom kupovat pohodlně ve dvoukilových baleních. Kolik že jste říkala, že jich máte? Dvě? Tak to vám ještě přidám. A jeden navrch pro pejska. Říkala jste, že máte pejska, že ano."

"Eeeh, ano."

Doma to nasypu do echt mističky.

"Kočkýýý, kočíííí, kočičkýýýýý…" Vyřvávám do bytu, aby sem ta líná spící stvoření přišla.

Přišla a ohrnula nad nádržkem tisícové žranice nos.

"To je dobrý, to nám dala pani prodavačka." Šeptám směrem ke zmateným kočkám.

"Jako kvůli ‚tomuhle‘ nás sem volala???" Tváří se kočky. A tváří se úplně stejně jako nad Tesco krmivem pro kočky za 68Kč 2kg.

Psychicky to nevydržím a nasypu jim jejich oblíbené a průměrně drahé Friskies. Kočky se můžou užrat. Drahé krmivo obejdou.

A pak kupujte ověřená, veterináři testovaná, stoprocentně doporučená a výživově vyrovnaná krmiva.

Kočka sežere jenom to, co ona chce. Nezávisle na ceně.

 

8 komentářů: „Kočkožrouti“

  1. já mám zkušenost, že kočkám nejvíc chutná to, co jedí jejich páníčkové – ale jen pokud to žerou páníčkovi z ruky 🙂

  2. Jojo, mám stejnou zkušenost jako dewberry. Mého kocoura rodiče už tak navykli, že musí ochutnat všechno a sedí s nimi šťastně u stolu a přede. Mě tolik neotravuje, protože ví, že jsem hamoun.A nebo mám zkušenost, že kočka má ráda novinku, dá si ráda a hltavě, navnadí tím dvounohého kolegu, aby jí koupil totéž znovu, ale ona už si to nikdy nedá.

  3. Jéžiší, my máme férový kočky!!!No po přečtení vašich dvou příspěvků, dámy, musím uznat, že naše kočky se nepřetvařujou, z našeho talíře jíst nesmějí, bo jsou vyhozeny za dveře a tak už si dávají bacha a hlavně – co jim nechutná, to nejedí ani ze srandy, aby si pak páníčkové mysleli, že jim to jede… Jdu jim nalejt mlíko, to jede stopro oběma. 🙂

  4. tak ako to tak čítam, mňa má mačka úplne geniálna. tiež jedla výlučne to, čo chcela, najlepšie z môjho taniera. vceku ma prekvapovala záľubou v jedení špenátu 8 – ) teraz musí dietu a chápe to, našťastie.

  5. Lucienne, mám prosbu. Za ten svet nemôžem nájsť ani u teba, ani u Kojota ten váš skvelý cestopisný príbeh. Ako ste boli v Moravskom krase. Mohla by si mi to poslať na mail? myslím, odlink na to. dík.

Komentáře nejsou povoleny.