O prokletí a myšlenkovém výcviku

Jak už jsem tu jednou řekla, proklínám docela často. Je to čistá práce, takové prokletí je stejně očistné jako odpuštění. Kojot mi už několikrát řekl, že jsem čistokrevný satanista se svým přístupem k životu a k nenastavování druhé tváře. Nu, k satanismu se nehlásím, nejsem Kojot. Ale nenastavuji druhou tvář a pokud se jedná o zákeřné napadení ze zálohy, klidně pěkně tvrdě prokleju a děj se vůle Boží.

Druhou nosnou myšlenkou tohoto článku je práce s vědomím při usínání a při probouzení. Vzhledem k tomu, že jsem prošla výcvikem – Bardonovou bránou k opravdovému zasvěcení a navíc ještě kurzem Magie života u Ravena Argoni, mám natrénováno, že např. neusnu, pokud nemám koncentrovanou myšlenku, které věnuji usínání. Je to opravdu otázka tréninku.

Zjistila jsem, že Kojot narozdíl ode mě usíná s nespočetnými malými myšlenkami, které se rozplynou do spánku. No mě by miklo v dnešní době mít takový chaos v hlavě v nejdůležitější doby dne, jako je ráno po vzbuzení a večer při usínání. Ravena by to jistě potěšilo, vědět jak s dobami nakládám.

A teď konkluze – včera jsem věnovala opravdu velkou část své mentální energie před usnutím zaslouženému prokletí jisté osoby. Prošla jsem znovu co provedla a nakonec jsem skrze prokletí došla k pocitu odhmotnění váhy činu – odpuštění, očištění. Zajímavé. Netypické.

Ale možná právě pro ten trénink myšlenkového ovládání jsem se dostala až za roh, někam, kde se temná a světlá strana spojuje v jednu, neduální stranu, v jednotu.

3 komentáře: „O prokletí a myšlenkovém výcviku“

  1. ach joCo na to říci. Satan ( Pistis, Sofia atd) vůbec neznamená to, co z toho dělají křesťané a muslimové???

  2. A co to má co dělat s článkem?Každý ví, že Kojot je satanista a já ne. Vo co de? To tu mám mít rozsáhlou debatu na téma muslimové, křesťané a satan? No, pardon… Fakt ne.

Komentáře nejsou povoleny.