21 komentářů: „Na vědomost se dává, že vznikl nový web Jasnovidnost.cz“

 1. Až přijde něco, co budu potřebovat jasnovidně ověřit, rozhodně se ozvu. Už jsem o tom chvíli přemítal, ale po pravdě zatím nic takového nemám. Ubitý přízemními starostmi se do neznámé budoucnosti radši nijak nepouštím :).Ale mám tip – co možná nejrychleji předělat (nebo nechat předělat) design stránek. Dívat se na ně až řeže do očí. Volba a střídání barev, i černé pozadí a světlé písmo, nejsou vůbec přívětivé. Doporučil bych něco zenově prostého. Bílá plocha, užší sloupec, černé písmo. Něco jako když na web pustíš readability (http://blog.wuwej.net…webu.html).

 2. Když mně se ta černá tak líbí… Ale uvažuji, že si tam dám fotku, tak možná změním barvu na růžovou či modrou. Uvidíme…

 3. Hlavně si pro písmo vyber jednu barvu, modrá, zelená a červená dohromady nedělají dobrotu… Teda já Ti do toho nechci kecat, vzhled stránek je samozřejmě Tvoje věc, ale takhle Ti to snižuje důvěryhodnost a to je škoda.

 4. Gratuluju! Dopoledne mi ujel autobus (ale nevadí :-), protože jsem se začetla do tvého textu Dvojí volba. Dočítám ho až teď. Jak jsem si přečetla o tvých jasnovidných věštbách, napadlo mě, jak to musí být těžká pozice ve vztahu k jiným lidem, k "zákazníkům." Když se přihlásí někdo, koho znáš, někdo blízký nebo třeba kolega, kamarád, příbuzný – nemůže to vést k tomu, že nakonec se s tebou nebude chtít vídat, protože bude mít pocit, že se ti s důvěrou vydal všanc, abys do něj nahlédla – a on to nemá pod kontrolou? Asi je lepší tohle dělat jen pro úplně cizí lidi, že jo? Připadá mi to hrozně nevýhodný pro tebe, umím si představit, že člověk se doví věštbu, jakoukoli, a pak za nějaký čásek se na tebe naštve, hodí na tebe vinu za to špatný, za svoje blbý rozhodnutí, bude nerudnej 🙂 A kdyby to byl kolega, je potom těžký s takovým člověkem se dál muset vídat a koukat, jak je na tebe nabroušenej. Ale možná si to představuju blbě – koneckonců já si věštbu vlastně moc představit neumím, v tom jsem mimo.

 5. …. nebo si představuju, že takový nejistý zákazník se nenaštve, ale že se tě prostě bude bát, bude se ti vyhýbat.

 6. Jasnovidnost?Tak si udělej reklamu a vyvěšti výsledky komunálních voleb. Možná by stačilo jen napsat, kdo bude primátorem Prahy a Brna… Já to nevím. Ty jo?

 7. 2Wu:Beru na vědomí a něco s tím udělám. Máš pravdu.2Liška:Já dělám pro dva lidi z rodiny, se kterýma se vídám a pak pro cizí. Zatím se všichni vrací… Tak jim to zřejmě něco dává. Ani jeden se mě nebojí a Kojot si dělá statistiku :)2@Teo:Jo kdyby to takhle fungovalo, tak to by bylo milionářů… Ani Ti nebudu říkat, jaký obraz se mi zjevil u Tebe, protože zaprvý moc nevím, jak ho interpretovat, bo nemám žádné mantinely dané okruhem věcí, co bys tak chtěl vědět, zadruhé bys to stejně zlehčoval i když by to byla pravda. Pro Tebe nemá smysl se vpravdě o nic snažit.

 8. No je to lákavé, tvoje jasnovidnost i ty stránky jasnovidnost. Jen ti motýlci mě trochu překvapili, ale koneckonců proč ne.

 9. Chtěla jsem na stránky něco živého, co by tu stránku oživilo. Motýlky už mám v zásobárně gifů dlouho, tak proč ne 🙂

 10. Jasnovidnost. Nejsem ten, kdo by soudil zda je možná či nikoliv. Proto. Jestli je to tak, jak popisuješ, co ta dívčina z Prahy, co zmizela, co je s ní ? http://www.novinky.cz…agoval.htmlNebo to takhle vůbec nejde?

 11. DívčinaJá osobně si myslím, že je unesená a držená někde ve sklepě, kam vedou schody. Má tam základní zázemí, deku a tak. Kde je a kdo ji drží, to jsem se neptala. Teď čekám kam se to hne, abych věděla, zda jsem byla na správné stopě nebo mám jen silné dozvuky z minulých případů vězněných dívčin viz Fritzl a spol.Zajímavé bylo, že u jedné minulé maličké dívky jsme měly s jednou známou jasnovidkou stejné vidění, ale bylo to nakonec jinak – ten Dunaj či co to bylo za řeku, jak tam byla utopená. Proč to tak bylo, to nevím, ale měly jsme to nachlup stejně.Zkouším to i u jiných pohřešovaných, ale pochop, pokud rodina hledá dítě, já řeknu, že je tam a tam a je třeba mrtvé, ta rodina to vezme naprosto vážně. Jednou jsem se do takové situace dostala, identifikovala jsem s nimi možné místo, kde by mělo být tělo a oni od toho nakonec upustili, protože věděli, že byla ta osoba mrtvá a zhroutili by se, kdyby ji našli. Pro ně to byla věc uzavřená a další věc je, že já tam zodpovědně hrabat s lopatkou nepůjdu, protože je to v bažinaté oblasti a tak dále a tak dále…. Je to obousečná zbraň, chápeš? Je to horší než nůž.

 12. Já to beru jako praxi a pro sebe jako zajímavost, která se časem buď osvědčí a já to budu dělat profesionálně nebo taky ne, když zjistím, že jsem na to levá. Je to třeba zjistit. Prozkoumat svůj život do všech rohů. 🙂

 13. 18: "prozkoumat svůj život do všech rohů." hm, no ale, ejha, ja mám niektoré rohy teda pekne temné 😉

Komentáře nejsou povoleny.