Byla jednou jedna potkaní chovná stanice

Byla jednou jedna potkaní chovná stanice. A v ní bylo potkanů dosti. Kromě toho tam měli dvě kočky, co na potkany hrající si na posteli koukaly. Jeden potkaní myš byl obzvlášť zlý na jednu malou kočičku – Čikitu. Ta z něj měla asi stokrát málem smrt.

A tak se dívaly a dívaly a jakmile na ně Amišek zadupal, už byly pryč.

Amíšek

Protože nechávám na zemi spoustu věcí, jako jsou kelímky od jogurtu, víčka od sirupu a taky hračky, kočky se můžou vyblbnout. No schválně nechte u kočky na linu plastové víčko a za chvíli začne hrát fotbal. No a dnes zvítězila plyšová krysa z Ikey.

krysyzikey.jpg

Čikita běhala jako prdlá sem a tam po bytě a přímka předsíň-pracovna-ložnice byla permanentně v akci. V pracovně na zemi ležela plyšová krysa. Při každém proběhnutí dostala pár facek nebo byla kousnutá a prostě se v pracovně po podlaze volně posouvala, což Čikitu ještě více dožralo a ještě víc jí tahala za ocásek a ouška. Krysa se víc a víc zmítala a lítala po pokoji. Čikita byla víc a víc prdlá. Po přímce předsíň-pracovna-ložnice se jenom kouřilo, jak tam Čikita běhala.

Prostě si vyřizovala účty. Na malou myšku nebo chřestící balonek kašle. Kašlou na to obě kočky. Ale na krysu, to si dovolujou. Tahle krysa se nebrání… Ale jak vyleze Amiš a zadupe, hned jsou v trapu.

Tady alespoň vidíte, jak jsou kočky chytrý. Když žijou celej život s potkanama, tak je vůbec nevzrušuje myška, protože ani nevědí, že něco takového existuje. Ale potkan, to je realita.

One thought on “Byla jednou jedna potkaní chovná stanice”

Komentáře nejsou povoleny.