Všichni na to kašlou, odnáším to já, ubohááááá

Učím se na státnice, které mám ve čtvrtek. Březen to jistí, i tak mám nervy.

Nejhorší na tom je, že když potřebuji něco vyhledat, třeba katallaktická pouta nebo podobnou zhůvěřilost, najdu to zase jenom u sebe na blogu v sekci „studuji“. Je to hrozně trapný spolehnout se zase jenom na sebe.

Kolik nás už vystudovalo na tomhle oboru od roku 2000? 800?? Tak nějak a jediná Poláková dává svoje práce na blog, na který se spoléhá podle TopListu spousta lidí. Občas i někdo poděkuje. Smutný.

Přála bych si, aby nás jednou bylo víc a nebáli bychom se státnic, vlka, nic. A já taky jednou našla jiný texty. No teda, až už to nebudu díkybohu potřebovat.

4 komentáře: „Všichni na to kašlou, odnáším to já, ubohááááá“

  1. Státnice už ve čtvrtek? Držím ti palce, Lucienne! Já to měla zase tak, že si všichni půjčovali moje výpisky, sešity. A tři sešity (zrovna takový šílený předmět s přesahy do ekonomična; regionální rozvoj) mi vrátili až tři dny před státnicemi! Uá. Spolu s obří čokoládou jako omluvou za zpoždění. Snědla jsem ji pak po obhajobě diplomky a nabídla všem profesorům, docentům a tak :-)Kdyby ti aspoň za ty články na netu poslali čtenáři čokoládu!

  2. No,neudělala jsem je. Prostě jsem měla okno. Respektive dvě otázky, dvě okna. Zkoušela jsem to okecat, ale nebylo mi to nic platný. Jó rozdělení a definice si z prstu nevycucáš.

Komentáře nejsou povoleny.