Furminátor aneb hřebíneček pro psy v praxi

To máte tak, je to ekonomika… Převis nabídky nad poptávkou, ceny jdou dolů a my zákazníci je dolů tlačíme a tlačíme a tlačíme, až se jednou probudíte a přistane vám doma vlastní vinou Furminátor. Furminátor jako terminátor, jenže na chlupy. První, co jsem udělala je, že jsem ho vyzkoušela. To dá rozum.

„Eliško! Pocem!“ Vyju na psa vědoma si toho krásného furminátoru ve svých božských rukou.

Eliška přišla.

Ze začátku, asi tak před rokem, jsem četla úžasné recenze od uživatelů Furminátoru, jakže bez toho mohli žít předtím. Pes je prý o pět kilo lehčí na chlupy a na pohled. I chtěla jsem z naší lehce nadvážné Elišky udělat štíhlandu. Pět kilo, to je hodně. A tak jsem začala česat. Eliška zjevně nemiluje furminátor. A tím, že jí ještě nepadá jarně srst jsem moc parády neudělala. Každopádně to dopadlo tak, jako bych se učesala a chtěla přitom shodit pět kilo.

Nijak.

Eliška je vzorově učesaná. Chlupy jedna radost.

A vyčesala jsem malou hrstičku chlupů.

Sláva Furminátoru!

3 komentáře: „Furminátor aneb hřebíneček pro psy v praxi“

  1. Tak to ti gratuluju k nelínajícímu psovi, já mám z jedné kočky kouli chlupů, kterou když zmačkám, vejde se mi do dlaně.

  2. No Eliška líná, ale ne zrovna teď. Paměť je ošidná, zvlášť ta moje, takže jsem si myslela, že líná pořád, ale ono ne. Ona začne línat asi teď na jaře nebo tak nějak. Ale když líná, líná pořádně, je dlouhosrstá.

Komentáře nejsou povoleny.