Nový život

Zatracené jogurty.

Prostě jsou věci, na které v mém salátovém období není místo. Například jogurt.

Ráno jsem brzo vstávala a když jsem přišla domů, zbodla jsem jogurt a šla vytuhnout do postele. I co čert nechtěl, jak jsem spala, začala jsem zvracet a protože jsem měla ústa zavřená, zvracela jsem nosem. Ve svém okolí znám jednoho člověka, který takhle zemřel a zemřel tak také Petr Muk. Já měla to štěstí, že jsem se probudila a šla se dozvracet a pořádně nadechnout.

Že bych se cítila nějak moc fajn, to se říct nedá. Cítím se pořád tak nějak neživě.

Takže tak.

9 komentářů: „Nový život“

  1. Vítej mezi živými. Asi bych se cítila blbě a protahovala moment, kdy půjdu spát, co nejdéle, po takové události. A pak bych se budila v noci ne jogurtem, ale děsem, jak se tak znám. Ať se tobě spí klidně a dobře a zdravě, Lucienne! Jak se taková věc s jogurtem stane? Je to možný – jen tak? Přece se nestává často,že by se tohle (neožralému) přihodilo. Nebo jo? A hraje roli hlenovitá konsistence jogurtu?

  2. Neviem či sa mýlimAle nebola už podobná situacia, kedy Ťa zachraňoval Kojot ? Alebo to bolo opačne ? A vlastne – čo je s Vami ? Toto bol len omyl ? http://www.lucienne.cz…kojota.php

  3. 2Liška:Já se nijak nebála, nějak teď stagnuju a mám na starost jiný věci než se bát jogurtu. Ten už si dlouho nekoupím a tím je to vyřešeno.Nevím, proč se mi to stalo. Zřejmě mám psychosomaticky projevovanou depresi a touhu zemřít.2Milan1:O žádné takové situaci nevím. A i kdyby taková situace byla (tahle nebyla, byly však jiné), nikdy bychom to veřejně neventilovali. Uvědomte si, že blog pro nás dva není záchod, do kterého se hodí všechno, co se stane. Druhá otázka zasahuje příliš do mého soukromí, takže sorry, ale nic Vám do toho není. A možná ještě přípodotek, že konkrétně Vy mi už se svými dotěrnými dotazy lezete na nervy, takže až se příště zase budete ptát na mé soukromí off topic, asi Vás zabanuju.

  4. "O žádné takové situaci nevím."Fakt ? http://www.lucienne.cz…i-smrt.php"A i kdyby taková situace byla (tahle nebyla, byly však jiné), nikdy bychom to veřejně neventilovali."Sorry, ventilovala si ju konkretne Ty, vyjadril sa k nej aj Kojot a další, mimo iného aj ja, preto si to pamätám. / nám sa takto dusilo dieťa / Pozri v diskusii.Ak raz niečo dáš na web, je to prakticky nezničiteĺné, aj keby si to vymazala.To je už dôsledok publikovania na internete … K tomu, prečo podĺa Teba zasahujem do Tvojho – a predtým aj Kojotovho súkromia … Na Slovensku sú v tomto ľudia oveľa otvorenejší, srdečnejší a viac si aj takto pomáhajú,takže možno to, čo Ty chápeš ako impertinentné je u nas absolútne normalne. Je za tým empatia, snaha porozumieť, snaha pomôcť, ak je treba. Boli ste mi ako dvojica sympatickí a nerozumiem tomu nahlemu obratu u Kojota, Neviem, asi inak beriem manželstvo…Každopádne Ti prajem, aby si našla svoje šťastie. A prepáč, ak sa Ťa dotktlo niečo, čo som tu napísal a nedomyslel.

  5. Je mi fajn, když vidím, že mí čtenáři si pamatují to, co já dávno zapomněla. Děkuji.Ad to ostatní: Je to naše věc, Kojot dal najevo, že je volný svým vlastním způsobem. Má na to právo, má svobodnou vůli a ani já nemusím rozumět proč. Ale fakt se o tom bavit nechci. Jak by ses cítil Ty, kdyby ses octl v mé situaci….

  6. Spousta lidí ví jak Ti je,a drží palce. Plač, to pomáhá. Nelituj. To cos byla bylo dobré, jenom to v určitém okamžiku už nestačilo, zvíře bylo nasyceno, a Tys nedodala nic nového. Vstaň ze staré Lucienne. Tu píseň co v Tobě zněla změň. Hledej nové struny, nové tóny. Překvapuj se. Dělej pravý opak toho cos dělala doteď. Ať je líp 🙂

Komentáře nejsou povoleny.