Můj čumáček k zabití

Kdo nezaregistroval změnu názvu rubriky – jak to dělám při každé změně počtu čumáčků v domácnosti, tak už mám jen toho jednoho čumáčka – Kulicha Courka – krásného to kocoura. Měla jsem ještě tři potkánky, ale ti museli ke Kojotovi, protože kocourek byl pěknej agresor.

Kočičák mi dává pěkně zabrat. Kupříkladu sere do sprcháče. Jsem už na to lehce alergická, proto už používám sprostého slova. Zkusila jsem i umístit do sprcháče přímo jeho záchod – bez boudičky a víte co? Nasral přesně vedle záchodu, klasicky do rohu. Fakt nevím, co mu vadí.

Kojot si myslí, že mu vadí nepřítomnost kina – potkanů, takže se nudí a proto mě prudí. Může to být pravda, ale nemusí. Kojot doporučil akvárko s jednou velkou rybkou. To teda beru až po vyčerpání všech možností. Já jsem navrhla druhou kočku, aby se zabavili, ale to by mě domácí asi sežral. Další možnost je záchod s boudičkou, ten budu mít v září.

Jako sice perverzní, ale dost možná účinnou metodou by mohla být strategie (mám zavírací sprcháč) – kocour vleze dovnitř, v cuku letu vytvoří hovno, já ho přivřu do sprcháče, spustím sprchu se studenou vodou, zavřu sprcháč aspoň na pět minut. Myslím, že tohle by zabralo, když ne napoprvý, tak napodesátý určitě. Tak blbej ten kocour zase není.

Jako mírnější varianta se uvádí sprej s vodou a jak chytnout při činu, tak posprejovat. Další možnost je zákazový kočičí sprej.

Takže možností je celkem dost, kocour jenom jeden, takže – budu informovat 🙂

6 komentářů: „Můj čumáček k zabití“

  1. Třeba mu smrdí ten kočkolit, zkus jiný:o))))S kočkama je fakt sranda, z mých třech dělá každá jiné kočkoviny:o)

  2. 2dewberry:Já taky napjatě čekám na pokračování, nemysli si, že se tady nějak nudím :)))2Mod.:Už jsem zkusila místo silikoňáku Asan, mám koupenýho ještě něco jako Mikeše, čůrat chodí do čehokoli, ale kadit do sprcháče. Uvidíme jak zabere léčba šokem.

  3. To posprchování by bylo dobrý. Ovšem když to člověk stihne, no. Kočka naše pracovní taky sere do sprcháče, ale mně to nevadí. Kocour můj zase čůrá (rodičům) do vany a do umyvadla, což mi vadí, ale nic moc s tím nejde dělat. Při činu se chytnout moc nedá. Tak rezignace, no.

  4. Ježišmarjá,, nemám jedinýho kocoura magora v Brně. Ale dneska jsem zaznamenala malý úspěch. Zavřela jsem koupelnu. Nacpala do šatny nepotřebné šanony, vyměnila stelivo za to těžké, hrudkovací a kocour se tam opravdu vykadil. Sice málo, ale o to víc jsem ho chválila.

  5. tož držím labky. mačky sú bytosti záhadné 😉 možno to bude fakt tým stelivom.

Komentáře nejsou povoleny.