Je to jeden velkej průser aneb partyzáni a kontrola čištění sprcháčů

K tomuhle článku, když mám pistoli u hlavy, by se hodila flaška vodky a cigáro, ale ani jedno z toho nemám, tak se bez těchto klasických propriet musíme obejít.

Jak to jinak říct.

Mám já to ale štěstí ve výběru bytu.

Nedokážu si v roce 2011, dvaadvacet let po lidech „domácích“, ani představit, že nějakej domácí jde a zvoní byt od bytu, vejde dovnitř a kontroluje čistotu sprchových koutů. Panebože za co. A přesně to prožívám.

Sousedi už o mně domácímu nahlásili, že se mi na balkoně rozteklo máslo a taky, že slyšeli velkého psa. To je u mně pes dva dny, necelé. Já snad žiju za socialismu, tady se čas zastavil.

Eliška neštěká, protože nesmí a protože se to prostě nedělá. Vím to o ní co ji znám. A domácí mi nahlásil, že slyšel „drápy psa jak chodí po podlaze“. A tak to spojil s prohlídkou čistoty sprchového koutu. Eliška zrovna nechodila, tak musel kecat. Ale něco říct musel, aby mi mohl dát oficiální napomenutí, než mne vyhodí i se psem a kocourem na ulici.

A tak jsem donucená vzít Elišku ke Kojotovi, tam přespat než se Kojot vrátí a pak se sem zase nastěhovat jako hodná holčička.

Jo, minule mne nenuceně pan domácí pohladil na tváři, z čehož jsem byla konsternovaná, tak jsem mu volala, že takhle teda ne, tak mi to teď dal sežrat.

Kdo už by se mě měl zastat když už ne já sama.

Já z toho snad vyrostu.

Jo a peníze na stěhování nemám.

8 komentářů: „Je to jeden velkej průser aneb partyzáni a kontrola čištění sprcháčů“

  1. No, asi záleží, kde člověk bydlí, já se nesměle dožaduju několik let, aby psi nemočili po chodbách domu, marně.Chudák Eliška diskriminovaná:o(

  2. Jé, to je hrozný :((Taky jsem měla pod sebou sousedku, co si stěžovala paní domácí telefonicky začerstva. Ze jsme ve tři v noci zpívali při kytaře. Takovou stížnost jsem nakloněná chápat, ale ne v případě, že se to stane jednou za půl roku nebo za rok, jak to bylo se mnou! A s Eliškou to teda nepochopím nikdy! o co se ti lidi starají?! Nemají nic na práci ?Nic v hlavě? Jen "nejvyšší dobro domu" nebo co? Tfuj. Ať se sousedi i domácí rychle umravněj, přeju!

  3. [2] …ve tři v noci nikdy v životě. bezohledná prasata ať si jdou bydlet do vlastního.

  4. 3 – jo, to mám nejradši, ty svaté, co nikdy nikomu ani vlásek nezkřivili, ani omylem ani záměrně ani jako vedlejší účinek. A kdyby ano, tak o tom pomlčí. To je ctnost, jo? pcháá! To je smutný život. Jestli je to teda vůbec život.

  5. Tak nevím, jestli nebude lepší se přestěhovat než snášet takovýhle prohlídky. Kojot by manévry sešikoval, podle dnešního rozhovoru. Díky za podporu.

  6. Urcite nesedet a nenechat si kalet na hlavu. Lepsi je udelat neco s nejistym vysledkem nez nic. drzim palec 🙂

  7. 6: asi takto nejako. držím labky.btw, a tí sú inak normálni?! "drápy psa jak chodí po podlaze" slyšeti, no také cosi! 😉

Komentáře nejsou povoleny.