Nenapravitelný lump na igelitky

Lump na igelitky rovná se Kulich Courek. Nemám doma jedinou nerozkousanou igelitku, jediný nerozkousaný toaletní papír, chleba nerozkouše jedině když je v ledničce, krade máslo a cokoli od masa v jakémkoli skupenství. Všichni mi tvrdili, že po kastraci se uklidní. Houby!

Je furt stejnej!

Když jsem ho před chvílí viděla, jak – a to si představte plasticky – má schovanou hlavu v prokousané igelitce, kde se drží boty a tím nemůže ven z igelitky, smíchy jsem se už neudržela, abych vám tuto novinu nesdělila.

Znáte tu historku o opici, co drží banán a přitom je v kleci, takže banán nemůže skrz mříže projít, pokud ho opice stále drží. Tak milý Kulich drží botu a nemůže dostat hlavu z igelitky, dokud botu nepustí. Je tu však problém – on tu botu vážně chce. Ale chce hryzat i igelitku.

No nakonec ho to přešlo a botu pustil, z igelitky se dostal. Pak šel, jak jsem správně vizionářsky odhadla, ukrást máslo.

Teď sedí vítězně na ledničce, kolem lednice je halda cucků z igelitu, vedle rozkousaná igelitka a v ní dva páry bot, stav neznámý.

Hádejte, co bude příště 🙂

2 komentáře: „Nenapravitelný lump na igelitky“

Komentáře nejsou povoleny.