Prázdný byt

Poslední dva dny dělám vše pro to, abych nebyla doma. Kulich můj domov spoluvytvářel a teď tu není. Prázdný pelíšek, prázdná postel, prázdný byt. Prázdnota v duši.

Zítra brzo ráno zase vyrazím na pochůzky. Vrátím se bůh ví kdy.

Doma nikdo nečeká…

25 komentářů: „Prázdný byt“

 1. Holka, moc necourej, ať se ti nevrátí nemoc, to by ničemu neprospělo! Je potřeba vymyslet něco povzbuzujícího:o)

 2. Lucienne,náš syn, který žije v Paříži docela sám, měl kocoury dva. Každej kocour měl svou náturu, oba byli vyjímečný, stejně jako Tvůj Kulíšek.Matěj už se taky vrací do prázdného bytu.Jeden se jmenoval Klobouček a druhý Čepička.

 3. 2Mod:Dobrá, polevím v tempu.2Mirka:Je mi líto, že Klobouček a Čepička už tu nejsou s námi. Nevěděla jsem, že máš syna. A pořídí si znovu nějakého kočičáka?

 4. …..a nehovorila si náhodou, že máš min. do konca mesiaca ležať? 😉 v lese nelež, tam je ešte dosť zima 😉

 5. Holka, tohle je všechno špatně, já vím, že je to zlý, ale koukej si otevřít inzeráty s britskýma kočičkama, ať se můžeš ohřít o teplý kožíšek a učit nové kotě řádným způsobům:o) Neprotahuj to, nemá to mysl.

 6. Píši sem poprvé, i když Váš blog sleduji už skoro 2 roky a moc se mi líbí Vaše úvahy a vidění světa, to máme hodně podobné.Pár dní jsem tu nebyla, a takové smutné zprávy……je mi to tak líto, protože sama mám teď už 4 kocourky, toho posledního nám nějaký dobrý člověk hodil začátkem prosince přes plot. A já jsem za to tak vděčná, protože je to naše štěstíčko…..tím chci říct, že určitě si Vás nějaké zvířátko najde, o tom nemám pochyby. Zvláště, když jste s Kulíškem tak propojena, věřím, že přijde náhrada.Tak se opatrujte a hodně zdraví. Možná, kdybyste toužila po britce, tak jsou i v nabídkách kočičích útulků, stačí pravidelně se dívat. Mějte se hezky.

 7. Kulich měl dobrý životJe to strašně smutné, jako ostatně vždy, když odejde někdo, s kým jsme vnitřně spojeni. Zažil jsem to několikrát. Obdivuji tě, jak to snášíš. Lucienne, Kulich měl dobrý a šťastný život. Dala jsi mu, co jsi mohla, a on ti to vracel. Dokud to šlo. Pokud mohu tiše poradit, rychle si najdi jiné chlupaté stvořeníčko. Jsou jich plné útulky. Každý den, kdy o někoho nepečuješ, je ztracený. Neodkládej to. Je to tvoje povinnost vůči Kulichovi. A vůči sobě.

 8. Lucienne,syny mám celkem čtyři. Jen tři jsem ale porodila já sama.Matěj hodně cestuje…sousedi se starali o jeho kocourky, když nebýval doma. Svým způsobem je teď svobodnější…jak si namlouvá.Svobodnější, ale ještě osamělejší. Proč je takový, proč zůstává sám…se ho neptáme.Je to okouzlující, přitažlivý, 35letý muž. Přednáší na universitě v Paříži astrofyziku.Jeho volba, tedy způsob jakým žije, je pro nás záhadou.

 9. Luc heleco jsem našla, kocourek Jessy, v úschovném depozitu v Sezemicích je ode dne Kulíškovy smrti, tedy od 20.1…… Dneska mi psala paní co ho teď má v depozitu, že je zatím v karanténě a je mu asi 7 měsíců.Tak koukni na něj http://kocicinadeje.rajce.idnes.cz… :o)

 10. …ale vážení, ideme na tu Lucienne nejako moc tankovo, nezdá sa nám? 😉

 11. SVTankovo netankovo, ten kocourek tam prostě je od toho 20. a když se na něj podíváš, bude ti hned jasné, že dlouho tam nebude:o)

 12. 13: má smutné oči….a také vyplašené….Lucienne do útulku! 😉 teda myslím, pre kocourka 😉 (ta nám dá, po nose, keď sa z lesa vráti 😉 )

 13. No jo, tak kdo by neměl smutné oči v útulku, že jo:-/ , no a po nose, to vydržím, je lepší to risknout, než nechávat Luc a Jessyho samotné:o)

 14. 2all:Jessy je krásný, ale je strašně daleko, pro mě je to čtyři hodiny cesty tam a to samé zpátky. Navíc mi opravdu učarovaly britské kočky. Když se podívám na britskou, rozbuší se mi srdce. Koukala jsem se i ve dvou brněnských útulcích a žádná britka tam teď není. Já to beru tak, že kočka je společník na dvacet let, proto jsem i šla do Kulíška, i když ho mám na splátky a mám ho splacenýho jenom necelou půlku, protože prostě – mám malý příjem. Děkuji touto cestou Modoně, ona ví za co. Zřejmě její nabídky využiji, protože britky mi učarovaly.Díky všem ostatním, že se staráte. Moc to pro mě znamená.

 15. Luc, já myslím, že Jessy je britský, soudě podlě těch očí, rozhodně tedy převážně britský:-) Pokud by ses rozhodla pro něj, mám vymyšlenu i alternativu dopravy, ozvi se mi prostě na FB.Pokud se rozhodněš jinak, tamto platí taky:o)

 16. 18: no to je super! 🙂 síce neviem, čo, ale znie to moc dobre 😉 mám nápad: pojmi z útulku zverko Jessy plus tamto taky 😉

Komentáře nejsou povoleny.