No toto! Pepřák!

Jedu něco vyřizovat do Brna, jedu tramvají a pode mnou sedí strašně ošklivá ženská. Ale strašně ošklivá. Ta když se rozdávaly hezký úsměvy chyběla. Pořád si mě prohlížela, já se na ni snažila nedívat, ale po očku jsem sledovala, proč se na mě dívá. Ona rozevřela kabelku a vyndala pepřák. Začala si ho prohlížet a pořád na mě zírala.

Tak jsem radši vystoupila… Dneska si člověk není jist ani v tramvaji, že dojede v pořádku.

13 komentářů: „No toto! Pepřák!“

  1. Na mne jednou stříkl chlap pepřák před domem v Praze, když jsem vyšla z barákou se štěnětem Tínou, takže to už bude 10 let. Vůbec jsem nepochopila proč, prostě šel a když byl na mé úrovní, stříkl to na mě, naštěstí jsem stačila zvednout ruku před obličej, ale ta ruka a hlava mě pálily až do rána.Ten chla byl nějaký dělník a bydlel v domě za rohem, jak se pak zjistilo, když jsem ho popisovala synovi, který ho pak zakrátko na to chytil a moc ho zbil.

  2. No, horší by to bylo, kdybych měla štěně na ruce ( jakože jsem ji 2 kroky předtím na zem postavila) a stříkl to na něj, vzhledem k tomu, že Tince bylo jen 6 týdnů, nevím, jak by to dopadlo:-(Jinak jo, jsou chvíle, kdy je rána do zubů lepší než Penicilín:-D

  3. Mod. To je fakt hrozný. Co to asi udělá s očima, když to takhle pálí a bolí na rukách. Hrůza.

  4. Lucienne, já se Ti vůbec nedivím, že jsi z té tramvaje vystoupila. Asi ta paní byla opravdu divná a kdo ví, co měla za lubem.

  5. Myslím, že kdyby se to takhle malému tvorovi dostalo do očí, asi by osleplo si myslím, nebo by došlo k nějakému jinému nevratnému poškození, byla fakt malinká, dokoce nám ji tehdy v té chovné stanici nacpali snad 5ti týdenní a tohle se stalo zhruba 3 dny poté, co byla s náma.Luc, no já kdybych viděla a neměla sebou to štěně, šla bych se taky rvát:o) i když on by mě asi ještě číknul:o)Já sem si pak napustila vanu s vlažnou vodou a do rána sev v ní ležela a chladila si hlavu, levou ruku a vlastně ještě taky lopatku, jak jsem se pootočila, jevn v tílku..

  6. Lucienne,já si kvalitní pepřák nastříkala na sebe sama. Pořádnou dávku. Popisuju to v ‚Černokněžnický parfém‘ nebo taky ‚Penis marathon.’Modony prožitky ve vaně znám tedy velmi intimně.Když má člověk divný pocit, je vždycky lepší vystoupit. Úchylů je prý plný svět a tuhle ženskou bez úsměvu možná přivedla žárlivost na jiné ženy až k tomu, že je straší v tramnvajích.Možná ale, že jí úsměv vzalo bůhvíco a že je to ona, kdo se bojí, možná, že se bojí fantomů a vidí je všude a všech.Možná, že bojí pohledů lidí na její ošklivost.

  7. 2Barča:Je to tak.2Mod.:Hrozný.2Mirka:No a to se Ti stalo jak? Tos to prostě zkoušela, co to udělá? 🙂 Nebo to byla nehoda?2SV:Stane se.

  8. Mod 1: to musel byť nejaký debil. v tom psychiatrickom slova zmysle. nechcem ani domyslieť, že si mohla mať na rukách nielen zverkomláďa, ale aj napr. ľudské mláďa….

  9. Brr.Jsem vděčná, že jsem pepřák nikdy neviděla ani necítila ani zdálky. Jednou nám někdo do práce do domu pravděpodobně stříknul slzák (asi nějaký vtipálek odvedle z Prev-centra?). Všichni jsme postupně začali dusivě kašlat a drželo se to dlouho. Ve větším než miniaturním množství na celý dům to musí být dost hrozný 😦

Komentáře nejsou povoleny.