Jak jsem vykouřila celý barák i s hospodou

A jak si na mě stěžovali až u domácího.

Můj styl života se odehrává v poměrně předvídatelném duchu. Pro dobrou vůni vzduchu jsem zvyklá používat kostelní kadidlo. To jsem však používat za Kulíška nemohla, protože by mi to shodil a nadělalo by se víc škody než užitku. Teď, co nemám Kulíška, kadidlo jede pořád. Kocour je pryč, myši mají pré.

To takhle domácímu postupně volají nájemníci, že je tu cosi cítit. A jako na potvoru to každému v bytě vonělo jako v kostele. Tak domácí obvolával byty až se dostal ke mně, co prý pálím a že to voní jako kadidlo.

No jasně, že jsem se přiznala a prý můžu kadidlo pálit na balkoně 🙂 Pro dobré vztahy.

Tak kostel jim nevoní, syčákům… A stěžovat si, to jo.

Holt žádní svatí.

7 komentářů: „Jak jsem vykouřila celý barák i s hospodou“

  1. Když jsem před pár dny dělal doma rituál, tak jsem to taky přehnal s kadidlem, bylo to hodně hutné. Ale člověk to pak přestane vnímat. No, a když jsem se pak vrátil z venčení Elišky, praštilo mě to do nosu a řekl jsem: "Kojote, Kojote, tys to tady ale zakostelil!"Ale stížnosti sousedů nebyly.

  2. Já se přiznám, že mě kadidlo vůbec nevoní. A s kombinací např. s těžkou vůni lilií , třeba v Itálii se mi dělalo až mdlo a opravdu nevolno.Ale moc mi voněly pravoslavné kostelíky třeba v Řecku – po včelím vosku, medu a po tom jejich bylinkovém povětří.

  3. 2Kojot:dovedu si představit 🙂 Já jsem to tam taky kolikrát překostelila :)2Liška:Ono opravdu slouží.2Barča:To muselo být krásné. Bylinkové povětří. Hmmm.

  4. Já bych vás hnala s kadidlem, já sem tak alergická na vůně ( i smrady) , že Filip se musí vonět až venku před dveřma, nebo v autě:o))Naposled jsem kadidlo zažila v kostele na pohřbu pana profesora Horyny a to jsem byla ochotna přežít jen proto, že jsem ho měla fakt hodně ráda:o)

  5. Barčo jo, vůně pravoslavných Řeckých kostelů je hodně příjemná, to je pravda a moje malá Čaky tam taky do každého kostela chce a pokaždé, tedy každý denm zapalujeme svíčky, abychom posvítily všem duším, kterým nemá kdo posvítit.

  6. ….tí tvoji susedia majú aj nejaké iné záľuby ako sa furt sťažovať? 8 – /

Komentáře nejsou povoleny.