38°

A pak mám sršet optimismem a má mi být hej. Nějak mně to sejmulo. To všecko. Cejtim se zase na 39, to už znám. Doufejme, že to do pátku přejde…

Tak podle paní z nemocnice, kde jsem ležela, si mám volat rychlou a ta rozhodne co se mno. Teplota pořád leze nahoru…

10 komentářů: „38°“

  1. Tak zdraví je ovšem nejdůležitější, že jo, všechno ostatní se dá snad přeložit.

  2. Lucienne zřejmě jede opět do nemocnice, takže "Jessy akce" se odkládá na neurčito bohužel:-(

  3. To není dobré, ale lepší do nemocnice raději hned a včas, než až zase bude hodně zle. Jak píše Mod. nejdříve je potřeba, abychom my sami byli v pořádku a pak teprve se starali o ostatní.Luci ať je Ti lépe!

  4. Volala mi. Udělali jí RTG a nic nenašli a chtějí ji pustit domů, i když teplota stoupla na 39°. Prý si měla vzít něco na snížení teploty. Zatím jí nic nedali. Řekl jsem, ať je ukecá, ať si ji tam nechají na pozorování aspoň do zítřka. Ale ta souvislsot s tím, že to doma nedostatečně doléčovala zde samozžejmě je, i když toho Kulíška jsme museli jet pohřbít. Myslím, že jestli se to zklidní, tak by na akci Jessy jet mohla, ale žádné velké lítání po venku. Jen, Mod., je opravdu nutné, aby Jessy, pokud by si jej měla brát, nebyl agresivní k jiným kočkám (samičkám). Lucienne jistě není v nemocnici naposledy a nikoho jiného, kdo by se jí postaral o kocoura, než mě nemá. A já mám 3 kočky… V útulku by měli vědět, jaké má ten kocour "social skills".

  5. Jessy je momentálně mezi kočkama zařazený v tom depozitu a žádné problémy s ním nejsou, paní Hybská ho nechá převézt do pražského depozita, což by určitě svým kámoškám neudělala, kdyby byl problematický mezi kočkama-holkama. Vůbec nejsou žádné zprávy o tom, že by byl agresivní odjinud, než od těch lidí, co ho do útolku přivezli, možná měli doma starého kocoura, který začal dělat scény, fakt nevím, ale s paní Hybskou z Kočičí naděje, jsem si vyměnila mnohonáct mejlů a na nic speciálního mě neupozorňovala a to víš, že oni nemají zájem umísťovat zvířata za každou cenu, aby se jim pak vracela.Jessy bude každopádně od pátečního večera v Praze, pokud by Luc pro něj chtěla jet tento víkend, zvolila bych mírnější režim:-), ale pokud bude mít horečku, je to asi kravina.

  6. Tak jsem se ještě pro jistotu přeptala a paní Hybská mi píše " Nevraždí – tedy u nás nevraždí vůbec nikoho, ani kastrované kocoury 🙂 – a vůči kočičkám je velmi galantní 🙂 "

  7. Tak to je príma. 🙂 Chápej, že vzhledem k situace je třeba mít tuto věc ošetřenou. Je to moc krásný kocourek a pokud chytne Lucienne za srdce a skončí u ní, rád mu poskytnu ubytování v případě, že bude třeba.

Komentáře nejsou povoleny.