38° opět v kurzu

Pořád se pohybuji mezi 38° a 39°. Jsem z toho tak utahaná, že se ani nemůžu pořádně naštvat na celou tu situaci. Takový teploty vám ani nedovolí se pořádně vyspat. A tak tu od čtyř třinácti plantám po bytě, kde není nikdo k mazlení ani ke sprdnutí. Už abych tu měla nové zvířátko. Stále si myslím, že prostě tělo neodolalu náporu toho žalu a složilo se. Ale to je jenom moje teorie.

Domácího jsem zaúkolovala, aby mi dojel pro antibiotika, protože to bylo nejméně konfliktní řešení situace. Takže jsou i chvíle, který jsou dobrý. Jinak jsem se celou noc třepala zimomřivě a spala skoro celá oblečená pod dvěma peřinami a stejně mi byla zima.

Tak já si jdu pustit nějakej film. Tolik zpráva z fronty.

5 komentářů: „38° opět v kurzu“

  1. "Takový teploty vám ani nedovolí se pořádně vyspat." to poznám. a furt sa mi všetci divili, že som akási zvláštna, že predsa každý normálny človek, keď má horúčku, tak spí yak dudok. no.

  2. skús nejaký spací čajík. spať by ti pomohlo. furt horúčky, furt atb, to už musíš byť poriadne uťahaná. držím labky, ten zápal pľúc sa ťa drží yak pes ježa 😉

  3. nuž, smútok nikomu na zdraví nepridá….mysli na nové zverko 😉 vieš ako bude rado, že si ho z útulku vytiahla? 😉

  4. Lucienne,myslím, že Tvoje teorie je správná, že psychika má skutečně mocný a zásadní vliv na stav těla. Ale taky je jistý, že i při vědomí tohoto faktu člověk nedokáže své mysli jen tak na povel poručit:"Mysli, mysli pozitivně".Takhle jednoduše to holt nefunguje. Ale i tak je třeba pokusit se…už jen třeba tím těšením se na nové zvířátko.Ať horečky klesají! I když horečky prý už samy o sobě tělo léčí.

Komentáře nejsou povoleny.