Dostaveníčko s domácím

Tak jsem se pustila do rekvírování knižního fondu u zdi, toho, co je ve třech řadách nacpaný v rohu. Jak by řekla ženská logika – menší půlku jsem si rozhodla nechat, větší půlku prodat. Jak jsem seděla na maličké stoličce a pořád se natahovala s knižní zátěží někam, odešly mi záda, takže jsem dneska trávila den v posteli v nehybné poloze, protože pohyb byl nemožný.

A do toho všeho došlo na prasklou žárovku. Jednoduše rupla, mrcha jedna, a nechala mě ve tmě. I volala jsem domácímu, že tu má práci, protože rozbít mu světlo, to by mi tak ještě chybělo. Domácí už si zvykl na měnění si žárovek, protože to je rozumnější varianta – když už si má něco rozbít, ať si to rozbije sám, že jo.

No tak si povídáme, a já mu povídám plán B ohledně kotěte. Proklouzlo mi, že o něm občas píšu na netu. A on na to:“Tak já jsem teďka internetová hvězda!“ A začal se smát. Takže průšvih zažehnanej.

Ještě, že je tak zdravě ješitnej.

8 komentářů: „Dostaveníčko s domácím“

  1. No, jestli se ti podaří v dnešní době prodat byť jen 10 knih, tak jsi dobrá. Mám pocit, že dnes, pokud se chceš zbavit knih (i hodnotných) tak musíš ještě něco k tomu přidat, aby si je někdo vzal zadarmo.

  2. Podobně jsem knihovnu redukovala vloni.Knihy jsem neprodala, ale tak po různu porozdávala přátelům. A přiznám se, že delší čas uvažuji o e- čtečce knih. Jen ještě přesně nevím jakou.

  3. Bačo, čtečka je super, doslova mi v hodině dvanácté zachránila oči (do školy jsme měli spoustu věcí k nastudování v elektronické podobě). Jaký typ? No, záleží na tom, co na tom chceš číst. Poradím do mailu.

  4. 2Mod.:Pan domácí je ženatý s dětmi, kromě toho není můj typ.:)2Bára:Určitě prodám většinu. Prodeje se nebojím.2Barča:Poradila bych Ti Kojota a vidíš, přišel s tím nápadem sám :)2SV:Přece nebudu psát pořád jen o sobě :))) Zvířátko zatím žádné nemám, chlapa taky ne, tak i takový domácí přijde vhod 🙂 Jinak záda se už vrátily, díky za optání. Znova huntovat je budu asi až v pátek, zatím tomu dávám klid.

Komentáře nejsou povoleny.