Tmel na podlahu

Udělala jsem křeslem několik rýh na laminátovou plovoucí podlahu. Domácí řekl, že už se to nedá opravit. Lhal. Přesně ve stylu zastrašování a že mi sebere kauci.

Tmel na laminátové plovoucí podlahy však existuje, právě z důvodů rýh a stojí docela málo, do stokoruny. Tak si to zatmelím sama a bude klid.

15 komentářů: „Tmel na podlahu“

  1. To mě mrzí, že tě pořád otravuje znova a znova ten domácí se svými kydy a požadavky. Vypadá to jako jedno za druhým.No aspoň je nějaké dobrodrůžo. Ale otravný 😦

  2. Mám podobný pocit, jako Liška.Že se ty nároky na Tebe ze strany domácího stupńují. A jak už tam bydlíš dlouho? Bylo to takhle od začátku?

  3. Víš, nebo vůbec jestli takhle on jedná i s ostaními lidmi. A ti lidé, jak to snáší. Prostě je to zvláštní. Věřím, že by si jistě časem našla jiný vhodný (normální)pronájem

  4. Hlavně by holka měla mít bydlení s trvalým bydlištěm (pokud je to podmínka pro dávky), aby mohla pobírat příspěvek na bydlení, kurňa!

  5. Domácí teď udělal řádný tah a dal mi o dva měsíce dříve podepsat další roční smlouvu a přinesl si kus laminátové podlahy, že tedy půjde koupit tmel, co se nejvíc podobá podlaze. To jsem mu ráno volala, že se to řešit dá. Byl evidentně zaskočený. Takhle se na něj musí – aktivitou. Nenechat se nacpat do krabičky, kterou si on připraví. Bohužel to trvalé bydliště asi nezískám, ne na tomhle místě. Pokud domácího neutluču legislativou. A tu nemám načtenou. Pokud někdo víte, jak je to s tím trvalým bydlištěm, dejte vědět do komentáře.

  6. Nikoho nemůžeš přinutit, aby ti zřídil trvalé bydliště, takže legislativou ho asi neutlučeš.Já spíš nevidím důvod, proč se tomu brání, když máš smlouvu na dobu určitou.Ad podlaha, ví bůh co to má za šit! Já měla svého času v kuchyni u Vltavy laminátovou plovoucí podlahu střední třídy, což je asi 2.500 otáček, žili jsme tam s dvěma labradory a jednou kokřicí, 8 let, teď tam bydlí už 6 let Adam, napřed se 3ma dětma, teď s jedním a kočkama. Koukala jsem na tu podlahu před 14ti dny a říkala si, že to je k nevíře, že vůbec není poškozená. POkud se ta u tebe škrábla, tak to musí být nějaká podlaha za stovku na m2, prostě levnější než obyčejné lino.

  7. K tomu trvalému pobytu – záleží na úřednících, jak si chtějí krýt záda. Protože podle zákona stačí občanovi k přihlášení mít v ruce nájemní smlouvu, souhlas majitele není nutností. Takže si můžeš v klidu zařídit vše potřebné, aniž bys překročila jakýkoliv paragraf 🙂 . Majitel může být jenom rád, když se Ti i následkem této aktivity může zvyšovat přijem 🙂 Hodně štěstí 🙂

  8. Tak jsem se mu to pokusila vysvětlit, že zánikem smlouvy zaniká i mé trvalé bydliště, tak se ještě poptá a uvidí se. On se prostě bojí.

  9. No ale tak takhle to asi určitě půjde poznat, že tam ty rýhy byly… Ten odstín se trefí jen špatně a když to nepůjde poznat hned, půjde to časem. Každopádně domácí by měl počítat s tím, že se takové věco prostě stávají!

Komentáře nejsou povoleny.