Drzost roku

Tak domácí mě vyrazí kvůli ňákýmu kšeftu a ještě ten den mi přinese kus plovoucí podlahy, abych náhodou, až budu shánět ten tmel, měla vzorek. Že mě právě vyrazil a opravu podlahy bagatelizoval, že je to jedno, to je mu úplně fuk. On si snad myslí, že ten kus podlahy vezmu vážně. A ještě mu budu shánět tmel.

To se asi zbláznil. Buď on nebo já. Ale mám pocit, že on.

10 komentářů: „Drzost roku“

  1. Nesmíš to tak prožívat, rozmlať a vyhoď mu postele a řekni, že se ti zdály´vlhké, jako Lupínek:o))Ten mi dneska poslal smsku " Sem ještě nezaplatil nájem, protože mi chyběj prachy. Co byste řekla tomu, kdybych se odstěhoval, nevadilo by to?"A já mu odepsala " Jupíííí!"

  2. V dezolátním snad ne, akorát jsem přišla o jednu válendu s úložným prostorem cca za 2.5, o půl druhé válendy za 2.5, pak trošku prorazil nějakou trubku s vodou a kvůli tomu se musela vykopat díra do zdí- to říkal prý, že zazdí…..

  3. Mod :-))) Já myslím, že Lupínek a Lucienův domácí by si naprosto vyhovovali. Oba jsou velmi akční. Jeden má starost, aby se nerozšířila plíseń z navlhlých matrací do celého domu a ten druhý to pozoruje dalekohledem . To by byla dvojka.

  4. Chtě nechtě musím dodat, že je úplně zbytečné se nesmyslně strachovat, že něco nepůjde, když to nezkusím!Seber odvahu, odhlas se ze svého dosavadního trvalého bydliště, přihlaš se třeba prozatímně na úřad ( žádné jistoty ti to neubere, naopak ti je to může přidat), sedni si na půl dne na úřad a vyplň všechny formuláře " na které dosáhneš", já myslím, že máš nárok nejen na příspěvek na bydlení, ale taky na příspěvek na speciální stravování, a zatraceně, není se za co stydět, až bude líp, postavíš se na vlastní nohy a žádnou pomoc nebudeš potřebovat!A kurňa, nevykládejte mi nic o nesystémových pomocech, když ta systémová není využivána.

  5. Mod 9: "je úplně zbytečné se nesmyslně strachovat, že něco nepůjde, když to nezkusím!" tak. Mod múdre zwerko. má pravdu.

Komentáře nejsou povoleny.