Myšinka

Myšinka 1Tak a během deseti minut se mi změnil život.

Jessy bohužel musel na operaci, měl zlomenou nožičku, takže do odvolání nesmí k nikomu domů. To jsem se dozvěděla včera. Dneska akční Modona (žádnej komunista vlevo ani vpravo :))) ) našla inzerát s britskými koťátky. Hned jsem volala, už měl jenom kočičky, ale s Modonou jsme domluvené, že ji kastrace kočky nezabije. Pořádně jsem to tu připravila, záchod, jídýlka, hračky, prostě všechno. Kotě přišlo, prošlo si místnosti, o nic nejevilo zájem kromě postele, kam se zavrtalo a usnulo. Typické. Teď mi leží vedle zadku a spí, zatímco já píšu článek.

Jo a jmenuje se Myšinka a je to kočička. Tak dlouho jsem chtěla kocourka, až mám kočičku.

Další události budu monitorovat.

A teď původní fotka:

Myšinka 2

28 komentářů: „Myšinka“

 1. Akce Kulový blesk o)Je kouzelná a ta oranžová jí moc sluší:o)))Asi bude nakombinovaná z Britské modré a Britské Whiskas.

 2. Šťastnékočičí soužití, Lucien.Vždycky jsem si takovou přála. Ale rodí se mi všechny jiný.

 3. Mirko to bude možná tím, že moc Britských kocourů necourá povenku:o)

 4. Jé, malé vykulené štěstíčko 🙂 Myšinka je roztomilá. Přeji mnoho kočičí lásky a radosti.

 5. Momentálně řádí na posteli tak, že už mám drápance na zadku, jak sedím na posteli na kompu, prostě malej Kulíšek. Ale aspoň nemám tendenci srovnávat – jinej ksichtík, jiný tělo, rychlost… Možná to je takhle dobře.

 6. Luc, hlavně, Kulíška jsi neznala, když mu byly 2 měsíce, přišel k tobě už jako skorovelkej chlap:o) No a chtělas malééé koťááátko, dobře ti tak 😀

 7. Ahá – sotva jsem dopsala mail pro Lucienne, pak se kouknu sem – a je to! Akorát se nějak budu muset zbavit vztahu, který jsem si trochu vytvořila k Jessymu … chudák se zlámanou nohou. No ale pečují o něj dobří lidé, snad. ledaže bych jim přispěla, až budu mít po výplatě.

 8. Liško, no "legranda je" že měli obavy z špatného zacházení a skoro měsíc si nevšimli starých a novějších zlomenin, to mi přišlo trošku hodně zvláštní:-(Na Jessyho se jedu v pátek v pozdní odpoledne podívat:-)

 9. Zvláštní to je, napřed že přijuchají – a pak ticho po pěšině! Některá zlomenina je asi vidět jen na rentgenu; ale při prohmatání nohou by ta čerstvá snad byla patrná. nebo oteklina. Možná záleží, v kterých místech, já se v tom naštěstí nevyznám a doufám, že se v tom nebudu muset vyznat ani nikdy v budoucnu. Mod, jo! Je třeba se jet podívat, jestli Jessyho správně ošetřiüjí a ubytovali a jestli někdo z nich nemluví s duchy nebo jestli se náhodou nemodlí před spaním :-))

 10. :-)))) Možná kdyby mluvili s duchy, věděli by o těch zlomeninách:-))

 11. Mě je toho Jessyho hrozně líto… 😦 Úplně mám cukání si ho vzít, opečovávat a zahrnout láskou, ale tři kočky jsou tři kočky a navíc by na něj Čikita byla hodně dlouho hnusná a on by si to nezasloužil…

 12. A, vidím, že Liška se plánuje Jessyho ujmout. To je príma! Skončí v moc dobrých tlapkách!

Komentáře nejsou povoleny.