33 komentářů: „A pak mám něco napsat, když je mi odepírán přístup ke klávesnici“

 1. Možná to bude spisovatelka:o))Když jsme přinesli Šuměnku a vypustili z přepravky, neviděli jsme ji týden. Když jsme přinestli Paštiku, Filip ji nahoře neviděl několik dní a já dole dokonce několik týdnů:o))

 2. no to je dosť zaujímavá spacia poloha 8 – ) tzv. visím si v pohode 😉

 3. Snad nebude Myšinka hryzat dráty jako někdo. Je to fešanda. Hurá. A proč ji dát kastrovat? Bude chodit ven? Nebo možná je to ve smlouvě s původním chovatelem… Ale mám větší problém:Přiznávám, že mě na fotce nejvíc zaujal ten bleděmodrý pytlík. Co to je? Je mi trochu povědomý, ale ne moc. Nevím, proč mě tak zaujal; hlad nemám, zrovna jsem se najedla. Mysteriózní fotohádanka.

 4. Kastrovat asi proto, že nebude mít tendence brát dráhu třeba otevřeným oknem, a pak taky asi proto, že když mrouskaj, je to příšerný protivný kravál, který se opakuje každý měsíc:-))

 5. Naše kočka byla vykastrována až v deseti letech, protože měla zánět vaječníků. A předtím to s ní šlo dobře. No kdoví, možná by to šlo ještě líp – i když ty koberce nám pročůrala spíš až v letech po vykastrování než předtím.

 6. jo a kočka se nemrouskala každý měsíc! Mnohem méně často. Ale asi je jí to jedno, nic proti sterilizaci 🙂

 7. Já na kastrování bytových koček ale netrvám:-), tady je to nutnost, protože se každou chvíli stane, že některá veme dráhu oknem nebo dveřma a já bych nerada, aby šly mimo zahradu kvůli nějakému puzení.Vlastně trvám na kastrování koček, pokud nejsou k chovu, protože když vidím ty přeplněné útulky…..

 8. 2Liška:Ano, jsou to dietní mátové bombony s bazalkou nebo tak něco. Každopádně jsou pro mě jako pro diabetika bez cukru. To mi připomíná, kdože mě to tuhle zval do cukrárny? :))) A pak si já stěžuju na problémy s pamětí :))))))2SV: Bingo. Jelikož já se většinu dne pohybuji před počítačem, je to zajímavé i pro kotě. Hraje to, míhají se obrázky, já furt něco ťukám. Člověk by řekl, že není oblíbenější hračky než monitoru. Kulíšek takovej nebyl, pro toho byly ty mechanický hračky tou zlatou střední cestou. Myšinka je mnohem víc kontaktní. Zvláštní. Teď mi sedí na rameni a kouká, jak píšu.2Liška2:Kastrovat ano, jsme na tom s Modonou domluvený. Prostě protože nebude mít koťátka, tak ať se netrápí touhou. Viděla jsem to na Čikitě, hubená jak lunt a pořád říje. To radši kastrovat, i když jsem měla – než jsem měla kočky – jiný názor.Ven chodit nebude, nechci mít venkovní kočku. Chci mít domácí gaučovku. Nevím, jestli to bude typická gaučovka, teď si dala match s topením a bohužel nevyhrála, ale aspoň si nic neudělala.2Mod.:Je opravdu hodně kontaktní, neuteču ani na záchod. A jen se zvednu z prkýnka, už si na prkýnko hupsne a pozoruje vír vody. Je to velký kino. 🙂

 9. 2Liška:Můžeš si ho za dva měsíce vzít, Jessyho. Otázka je, jestli chceš jeho a nebo jestli třeba nechceš čekat. Je u paní Šípové, tel. na netu. Tam se na něj můžeš zeptat.

 10. Nám se kočka mrouská už dva měsíce téměř stále. Jak bude lepší počasí a čas (aby s ní byl někdo po operaci doma) tak maže. Minulou kočku jsme nechtěli trápit a pak to bylo pět minut po dvanácté (cosi špatného v ní rostlo). Takže u téhle chlupatice nebudeme váhat. Bude to k užitku kočce i nám.

 11. Oni to teď dělají tak malou dirkou, skoro jako laparoskopicky, obě naše kopčičky se zvedly za hodinu po příjezdu z veteriny a druhý den se ani nezdálo, že jsou po nějakém zákroku.

 12. Já to zažila sedm měsíců mrouskala a nakonec jí Kojot vzal na kastraci mrouskací, protože by kočka možná nepřežila. Nikdy nevíš.

 13. Naše holčičky necelý centimetr :o) opno když je to bez problémů a plánované, znamená to menší díru:o)

 14. No to si ani nedokážu představit. Asi máme míň šikovný veterinářky. Myslím, že Čikita měla asi pěticentimetrovou jizvu.

 15. Nevím Luc, nám kastrovala obě holčičky hodně šikovná veterinářka, ale předtím kočičku Pepíčka kastroval nesmyslný veterinář, ale všechny 3 jizvy nebyly větší než 1 cm, myslím, že je to dáno tím, že se to dělá zavčas, všechny kočičky byly kastrované po prvním až pátém mrouskání, tedy někdy kolem 7-8 měsíce.

Komentáře nejsou povoleny.