Proklouzávají mi mezi prsty

Mám pocit, že mám mezi prsty řeku, voda vytváří u dlaně víry a stahuje tam ty nejlepší nabídky z internetu. Vše mimo můj dosah. Tělo se intenzivně zapojilo také a když někam nemám jít, tak mě to bolí. Radši tam znovu zavolám a ptám se podrobněji, abych neznala jenom nabídku z internetu, ale také podrobnosti, které jsou důležité. Dnes jsem kvůli tomu zrušila jednu domluvenou schůzku. Když jsem paní řekla, že budu hodně doma, tak prozradila, že to vlastně vůbec není nabídka pro mě, že je tam topení přímotopem! To bych se nedoplatila.

A tak to je se vším. Za každou nabídkou se skrývá nějaký malý, ale podstatný háček. Akorát blesková akce kotě dopadla jak měla a kotě vypadá, že to je to, co jsem chtěla. Chová se to jako kotě, je to kotě jak kotě kotěcí. Jenom je moc vybíravé a radši má hlad než by snědlo něco, co nechce. Ohrne nos a mám smůlu.

Takže nabídky s háčky mi protékají mezi prsty. Nevím, snad je to dobře a počkání na ideální nabídku za to bude stát.

7 komentářů: „Proklouzávají mi mezi prsty“

  1. Přímotop není dobrý ani když nejsi moc doma, hned jak ho vypneš, je zima

  2. Luc. vždyť sháníš teprve krátce. Ono si to sedne, časem se nabídky vytříbí. A tímto způsobem si také lépe vyjasníš, kde chceš bydlet, jak a za jakých podmínek.

  3. Jé, to by mě nenapadlo po pár dnech si říkat, že něco mi klouže mezi prosty. Já osobně bych po tak krátké době okoukla maximálně jeden byt. nebo tam zavolala:-)). Moje zkušenost jak říkám je: sehnat dobré, ve všem vyhovující bydlení trvá dva měsíce.Může to trvat dva dny, je to možný, ale dost nepravdpodobný, zvlášť se zvířetem.

  4. … a nejlepší je rozeslat maily všem známým a spolužákům a bývalým kolegům a dost možná se někdo s bydlením ozve.

  5. aha, sorry, ty nebydlíš ve stejném městě jako v minulosti, pro tebe bod 4 neplatí. Tak to máš těžší.

Komentáře nejsou povoleny.